Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) "Vincent možná nechce být vyléčen," říká výkonná producentka Jennifer Levin

"Vincent možná nechce být vyléčen," říká výkonná producentka Jennifer Levin

"Vincent možná nechce být vyléčen," říká výkonná producentka Jennifer Levin

Kdyby mohl být Vincent vyléčen ze svého stavu, udělal by to? „Ne nezbytně,“ říká výkonná producentka Jennifer Levinová. „Je tu možnost, jak Vincenta vyléčit, ale největší obavou Catherine a Vincenta je, co je pro ně normální – což může být to, že on je zvíře,“ řekla Levinová TVGuide.com. „Takže Vincentova DNA se stává větším zdrojem konfliktů.“


0 0
23.4.2013

Nyní, když se více a více lidí dozvídá o Vincentovi, usnadní to jejich vztah?
Rozhodně ho to ztíží, ale také si myslím, že to bude snazší a zábavnější. Teď když to Tess ví, uvidíme, jak ti tři spolupracují a brzy začnou spolupracovat i Tess a J.T.. Chtěli jsme, aby měla Cat důvěrníka, aby to nebylo jen o tom, jestli ji chytí. To už tu bylo a teď jsme jí přivedli přítelkyni a to, co to znamená a kde leží její loajalita a teď můžeme rozehrát tyhle vztahové záležitosti.

Ponoříme se v této sezóně hlouběji do Catherininy minulosti?
Cat začne mít podezření, že je její matka možná naživu a otázka je, zda o tom ví Vincent. Té noci tam byl, takže se to pro ně stane předmětem sváru. Chceme se zaměřit na tuto část Catherinina života a více prozkoumat její rodinu.


Jak dlouho potrvá, než si Gabe uvědomí, že se s jeho týmem něco děje?
Gabe zjistil, kdo je tím krtkem a brzy také přijde na Catherininu spojitost s tím. Nyní si ji chce držet blíž a dostat z ní, co potřebuje.

Zdá se, že se šou přestala zaobírat případy.
Začali jsme vyšetřováním případů a nyní jsou všechny případy nějak spojeny se seriálem. Myslím, že se to prostě stalo, ale rozhodně je to to, co jsme já a Sheri Cooperová chtěly již od počátku. A máme pocit, že jsme toho ve 42 minutách dost dosáhly.

Co byste řekla, že je největší obavou Catherine a Vincenta jako páru mířícího do finále řady?
Nakonec je zde možnost, že by Vincent mohl být vyléčen a myslím, že jejich největší obavou je to, co je pro ně normální, což by mohlo být to, že je zvíře a na tom se stávají závislými. Takže Vincentova DNA se stává větším zdrojem konfliktů.

Když jsme začali, Vincent trávil posledních deset let skrýváním se a už se vzdal naděje. Nyní je Catherine zpátky v jeho životě a to mu možná přineslo naději, ale kam to povede?

Uvidíme je také šťastné?
Čeká nás epizoda s názvem “Date Night“, kde odejdou a budou dělat něco romantického a zábavného.

Co myslíte vy? Je podle vás možné, že je tajemstívm, které Vincent Catherine tají a které zjistil Evan těsně před svou smrtí to, že je Vannesa Chandlerová stále naživu?

Diskuze /3

xmalinka

Podla mna to by bolo serialove klise… radsej nech vymyslia nieco ine ;)

23.4.2013 | 20:12:39
Milenka

No já si neumim v praxi moc představit, jak by mohla být naživu, protože u toho Catherine byla, ale tak třeba Muirfield umí oživovat mrtvé :D. Ale to už bychom asi byli spíš v rovině sci-fi..

webmaster
24.4.2013 | 17:56:06
pampeliska

pokud bude naživu, žádám oživit i Evana!! myslím, že byl „odstraněn“ moc brzo…

28.4.2013 | 17:10:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy