Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

Celeste Wright

Celeste Wright

Manželka Perryho Wrighta a matka dvojčat Joshe a Maxe.

Sezóny 2
2017 -

Bývalá úspěšná právnička, která se vzdala kariéry, aby se mohla rodině věnovat naplno. V manželství s Perrym se však stává obětí domácího násilí a musí čelit neustálé krutosti. Zatímco se snaží bojovat s násilnickým chováním partnera a najít řešení, jak vyléčit jeho chorobné výbuchy hněvu, proměňuje se Celestin vztah v past plnou surové bolesti.

Nicole Kidman jako Celeste Wright. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
makishek

geniálně napsané, skvěle zahrané.

10.6.2019 | 8:59:16

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama