Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

Renata Klein

Renata Klein

Manželka Gordona Kleina a matka Amabelly.

Sezóny 2
2017 -

Renata je úspěšnou podnikatelkou, jejíž kariéra se stala trnem v oku mnoha matkám ve městě. Vzhledem k faktu, že se její dcera Amabella hned v první školní den stává terčem šikany a za násilníka označí Ziggyho, pouští se Renata do dlouhého sporu s Jane Chapman. Hysteričnost Renatiny povahy ji běžně přivádí do neustálých konfliktů, nejčastěji s Madeline Mackenzie, s níž jsou na oko přítelkyně, zatímco se pod povrchem jejich masek ukrývá čirá nenávist.

Laura Dern jako Renata Klein. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

V 1. sérii jsem jí moc nemusela, ale v druhé byla geniální :D !

27.7.2019 | 11:39:07

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama