Big Little Lies (Sedmilhářky) Madeline Martha Mackenzie

Madeline Martha Mackenzie

Madeline Martha Mackenzie

Manželka Eda Mackenzieho a matka Chloe a Abigail.

Sezóny 2
2017 -

Madeline je v místní komunitě známá jako velmi urputná žena, jež téměř vždy dosáhne svého. Často musí čelit své minulosti v podobě bývalého přítele Nathana a jeho nynější partnerky Bonnie. Pracuje v místním divadle, kde spolu s Josephem režíruje novou inscenaci pro město. Je velmi bystrá, občas lehce útočná a sarkastická – hlavně ve chvíli, kdy přijde do styku se svou sokyní Renatou.

Reese Witherspoon jako Madeline Mackenzie. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

jedinečná

26.6.2020 | 14:10:04
fanta2pomeranc

Tahounka seriálu.

7.6.2019 | 18:36:04
Alvin

U této postavy jsem si myslela, že ji mám hned přečtenou – a on omyl. Herečku mám strašně ráda, ale můj pohled na postavu jako takovou je komplikovanější. Myslím, že Madeline je přesně to, co se snažíme být všechny – krásná, dokonalá a spokojená. Ejhle, ona není a ukazuje nám svou lidskost, kterou od začátku obdivuji. Není to žádná Miss Perfect, ukazuje nám jak je člověčí. Stejně jako v předchozím komentáři i já si myslím, že právě Reese táhla ten seriál kupředu, stejně jako její postava

7.7.2018 | 20:58:57
tominotomino

Nejlepší postava seriálu. Jsem z těch, co považují Reese, a ne Nicole, za herečku, která ten seriál táhla dopředu. Škoda, že všechny ocenění posbírala Nicole a ne právě Reese.

webmaster
20.1.2018 | 11:01:54

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás