Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

Madeline Martha Mackenzie

Madeline Martha Mackenzie

Manželka Eda Mackenzieho a matka Chloe a Abigail.

Sezóny 2
2017 -

Madeline je v místní komunitě známá jako velmi urputná žena, jež téměř vždy dosáhne svého. Často musí čelit své minulosti v podobě bývalého přítele Nathana a jeho nynější partnerky Bonnie. Pracuje v místním divadle, kde spolu s Josephem režíruje novou inscenaci pro město. Je velmi bystrá, občas lehce útočná a sarkastická – hlavně ve chvíli, kdy přijde do styku se svou sokyní Renatou.

Reese Witherspoon jako Madeline Mackenzie. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

jedinečná

26.6.2020 | 14:10:04
fanta2pomeranc

Tahounka seriálu.

7.6.2019 | 18:36:04
Alvin

U této postavy jsem si myslela, že ji mám hned přečtenou – a on omyl. Herečku mám strašně ráda, ale můj pohled na postavu jako takovou je komplikovanější. Myslím, že Madeline je přesně to, co se snažíme být všechny – krásná, dokonalá a spokojená. Ejhle, ona není a ukazuje nám svou lidskost, kterou od začátku obdivuji. Není to žádná Miss Perfect, ukazuje nám jak je člověčí. Stejně jako v předchozím komentáři i já si myslím, že právě Reese táhla ten seriál kupředu, stejně jako její postava

7.7.2018 | 20:58:57
tominotomino

Nejlepší postava seriálu. Jsem z těch, co považují Reese, a ne Nicole, za herečku, která ten seriál táhla dopředu. Škoda, že všechny ocenění posbírala Nicole a ne právě Reese.

webmaster
20.1.2018 | 11:01:54

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama