Big Little Lies (Sedmilhářky) Madeline Martha Mackenzie

Madeline Martha Mackenzie

Madeline Martha Mackenzie

Manželka Eda Mackenzieho a matka Chloe a Abigail.

Sezóny 2
2017 -

Madeline je v místní komunitě známá jako velmi urputná žena, jež téměř vždy dosáhne svého. Často musí čelit své minulosti v podobě bývalého přítele Nathana a jeho nynější partnerky Bonnie. Pracuje v místním divadle, kde spolu s Josephem režíruje novou inscenaci pro město. Je velmi bystrá, občas lehce útočná a sarkastická – hlavně ve chvíli, kdy přijde do styku se svou sokyní Renatou.

Reese Witherspoon jako Madeline Mackenzie. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Tahounka seriálu.

7.6.2019 | 18:36:04
Alvin

U této postavy jsem si myslela, že ji mám hned přečtenou – a on omyl. Herečku mám strašně ráda, ale můj pohled na postavu jako takovou je komplikovanější. Myslím, že Madeline je přesně to, co se snažíme být všechny – krásná, dokonalá a spokojená. Ejhle, ona není a ukazuje nám svou lidskost, kterou od začátku obdivuji. Není to žádná Miss Perfect, ukazuje nám jak je člověčí. Stejně jako v předchozím komentáři i já si myslím, že právě Reese táhla ten seriál kupředu, stejně jako její postava

7.7.2018 | 20:58:57
tominotomino

Nejlepší postava seriálu. Jsem z těch, co považují Reese, a ne Nicole, za herečku, která ten seriál táhla dopředu. Škoda, že všechny ocenění posbírala Nicole a ne právě Reese.

webmaster
20.1.2018 | 11:01:54

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Ocenění

Big Little Lies získaly osm cen Emmy

Big Little Lies získaly osm cen Emmy

Sedmilhářky zcela ovládly kategorii minisérií, když si kromě dalších cen pro Emmy došli hned tři herci. Z vítězství se radovali Nicole Kidman, Alexander Skarsgård a Laura Dern.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás