Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

Jane Chapman

Jane Chapman

Matka Ziggyho.

Sezóny 2
2017 -

Svobodná matka, jež se do městečka Monterey nově přistěhovala. Hned první školní den je její syn Ziggy označen za původce šikany, a tak oba v městské komunitě získávají nepříjemnou nálepku.

Shailene Woodley jako Jane Chapman. Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Alvin

Obdivuji jak Shailene si poradila s charakteristikou této postavy. Rozhodně nebylo lehké zahrát svobodnou matku, která se snaží zakrýt před synem tajemství, že ji opustil chlap (víte jak je těžké nenasměřovat všechnu nenávist na dítě?), a zároveň si přát něco tak naivního pro své dítě. Člověk nevěděl do poslední chvíle, jestli by byla schopná někoho zastřelit.

7.7.2018 | 21:54:26

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama