Billy the Kid
90/100 - 10×

Billy the Kid

Seriál se zaměřuje na epické dobrodružství založené na životě Billyho Kida, také známého jako Williama H. Bonneyho. Sleduje jej od jeho dětství s irskými kořeny, přes jeho počátky coby kovboje a pistolníka na Divokém západě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincolnském okresu a ještě dál.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Epix, MGM+ | 50 minut
žánr
Akční, Western, Životopisný

S01E06: Fate

S01E06: Fate

Billy se setkává s Patem Garrettem, který jezdí společně s Jessem a gangem Seven Rivers. Billy se k nim připojuje, ale zákonodárci se přibližují. Proto plánují prchnout do okresu Lincoln, ale nejdřív ještě musí Billy dostát jednomu svému slibu.

cz sk
15.5.2022
45 minut

Základní info:

Režie: Michael Nankin
Scénář: Michael Hirst

Hrají: Tom Blyth (Billy the Kid), Daniel Webber (Jesse Evans), Ian Tracey (Frank Baker), Alex Roe (Pat Garrett), Guillermo Alonso (Melquiades Segura), Dakota Daulby (John Beckwith), Sean Owen Roberts (Bob Olinger), Dominic Mariche (Guillermo), Jorge Vargas (Jesus Corbato),…Foto: EpixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Carlito

Kvalitni westernovy serial

17.5.2022 | 9:39:58

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Rampage

cz100%
DOKONČENO

Překlad @saurix.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama