Billy the Kid
96/100 - 5×

Billy the Kid

Seriál se zaměřuje na epické dobrodružství založené na životě Billyho Kida, také známého jako Williama H. Bonneyho. Sleduje jej od jeho dětství s irskými kořeny, přes jeho počátky coby kovboje a pistolníka na Divokém západě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincolnském okresu a ještě dál.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Epix | 50 minut
žánr
Akční, Western, Životopisný

S01E08: The Rampage

S01E08: The Rampage

Na sklonku války v okrese Lincoln jsou Jesse a jeho gang pověřeni Murphym, aby provedli útoky na farmáře, převážně mexické, kteří se spolčili s Tunstallem. To je ale poslední kapkou pro Billyho, který se proto rozhodne změnit strany.

cz sk
29.5.2022
46 minut

Základní info:

Režie: David Frazee
Scénář: Michael Hirst

Hrají: Tom Blyth (Billy the Kid), Jonah Collier (malý Billy), Daniel Webber (Jesse Evans), Ian Tracey (Frank Baker), Joey Batey (Patrick McCarty), Vincent Walsh (Lawrence Murphy), Shaun Benson (Johnny Riley), Chad Rook (James Dolan), Luke Camilleri (Alex McSween), Brendan Fletcher (George Coe), Horatio James (Charlie Bowdre), Nuria Vega (Señorita Dulcinea del Tobosco), Bill MacDonald (šerif Brady), Benjamin Sutherland (John Tunstall), Dakota Daulby (John Beckwith), Sean Owen Roberts (Bob Olinger), Siobhan Williams (Irene Riley), Veronica Long (Manuela Bowdre), Zak Santiago (Saturnino Baca), Stefania Indelicato (paní Hudgensová), Ty Provost (Chavez),…

Foto: EpixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dryx cz

Čekal jsem trochu té akce od Billyho na závěr.. bohužel

8.6.2022 | 20:08:44

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Rampage

cz100%
DOKONČENO

Překlad @saurix.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama