Bitten Co jsme zatím viděli?

Co jsme zatím viděli?

Co jsme zatím viděli?

Třetí řada Bittenu se ubírala poměrně nečekaným směrem. Tedy jak v čem. Stejně jako v ostatních řadách to byla jatka, počet členů smečky se tenčil, ale dočkali jsme se i neočekávaných zvratů, shledání a rozhodnutí. Připomeňte si hlavní události s naším shrnutím.

4 0
14.4.2016

První řada Bittenu se točila ohledně boje s podvraťáky a znovu stmelení smečky. Ve druhé řadě jsme byli svědky srážky se světem čarodějek. Pravda je, že druhá řada seriálu byla oproti řadě první slabší a prodloužení seriálu pro třetí řadu bylo pro mnohé překvapením, na rozdíl od zprávy, že třetí řadě bude také řadou poslední.

Spolu se třetí řadou se kvalita seriálu ovšem zvedla a nyní by si asi i řada skeptiků dokázala představit i pokračování seriálu. Rozhodnutí ovšem již padlo a asi nikdo nepočítá s tím, že by bylo přehodnoceno.


Třetí řada Bittenu je o snaze o sjednocení vlkodlaků Severní Ameriky, o boji s šílenci, rodinném setkání a překvapivém prozření.

Na počátku třetí řady je Jeremy na jakési cestě šílenství. Na konci druhé řady ztratila smečka dalšího člena, Logana, a Jeremy je rozhodnutý vytvořit si obrovskou smečku, do které povinně naverbuje všechny podvraťáky, aby se jako smečka mohli chránit. Kdo se ke smečce přidat nechce, čeká ho smrt. Tenhle plán samozřejmě fungovat nemůže, což smečka po zlém brzy zjistí. Američtí podvraťáci jsou ale nejmenším problémem smečky.

V Bear Valley se objevuje ruský podvraťák Sasha Antonov spolu se svými dvěma dětmi, Katiou a Alexeiem a oznamuje překvapené Eleně, že je jejím otcem. Nebyl by to ale Bitten, kdyby se jednalo o idylické setkání a rodinka si užívala šťastných okamžiků.

(Foto: Space)

Sashu totiž pronásleduje ruský alfa Roman Navikev, který se mu chce pomstít za smrt jeho dcery, která byla, jak se později ukazuje, Eleninou matkou. Sasha se Romanově dceři ukázal ve vlčí formě a Roman lpící na starých pravidlech ji zabil, protože žádný člověk nesmí znát jejich tajemství.

A ze svých činů viní Sashu. Již zabil jeho ženu, matku Katii a Alexeie, a jde i po zbytku rodiny. Romanovi muži jdou po Jeremyho smečce, protože ho Elena přesvědčí, že musejí jejímu otci pomoct a jsme svědky dalších jatek. Nakonec Jeremy jde po Romanovi sám a jmenuje Elenu, která právě ztratila svou sestru Katiu kvůli Romanově nájemnému vrahovi, novým Alfou smečky, což je ve vlkodlačím světě něčím naprosto neslýchaným.

(Foto: Space)

Před poslední epizodou se smečka nachází na dalším temném místě. Jeremy sice Romana zabil, ale Konstantin, Romanův syn, ho z jeho vraždy obvinil před zbytkem ruské smečky a těžko to celé dopadne dobře. Elena je poměrně těžce zraněná po mučení Romanových lidí, Nick sotva chodí a morálka smečky je na bodu mrazu.

Dočkáme se naplnění Eleniny vize, kdy sedí celá pokrytá krví v hořícím Stonehavenu? To se dozvíme již v pátek v noci.

(Foto: Space)

Těšíte se na finálovou epizodu? Zaujala vás třetí řada? Mrzí vás, že se seriál loučí?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Reklama