Bitten Desetidílná třetí řada se již natáčí

Desetidílná třetí řada se již natáčí

Desetidílná třetí řada se již natáčí

O tom, že se seriál Bitten o jediné ženské vlkodlačiči Eleně Michaelsové obnovuje pro třetí řadu, jsme vás již informovali. Dnes mi dovolte vám prozradit, že natáčení již začalo. Chtěli byste vědět, kdo se do seriálu vrátí, či jaké nové herce můžete čekat? Pak čtěte dále.


6 0
1.11.2015

O čem bude třetí řada?

Třetí řada Bittenu ukazuje smečku několik měsíců po hrůzné a krvavé bitvě s Aleisterem. A opět řeší problémy a napětí v řadách rady mezinárodních Alfů. Tentokrát vytváří napětí nevyzpytatelný bývalý člen a jeho podporovatelé, což pro smečku představuje přímou hrozbu. Elena mezitím zápolí s Jeremyho novým tvrdým stylem vedení a zjišťuje šokující a překvapivé věci sama o sobě.


A koho uvidíme?

Vrátí se samozřejmě zbytek smečky, který ještě tvůrci nestihli vyvraždit, což znamená Laura Vandervoort jako Elena Michaelsová, Greyston Holt jako Clayton Danvers, Greg Bryk jako Jeremy Danvers a Steve Lund jako Nick Sorrentino.

Dále se nám vrátí Tommie-Amber Pirie, která si zahrála jednu z čarodějek Paige Winterbourne a nyní by měla být hlavou jejich covenu a chybět samozřejmě nebude ani Genelle Williams, kterou známe již od první řady jako Loganovu přítelkyni Rachel Suttonovou. Jakou roli bude Rachel po Loganově smrti hrát, těžko říct. Že by byla jedním z „členů smečky“ je dost nepravděpodobné, když není vlkodlak. Možná bude Jeremy jen čekat, až porodí Loganovo dítě, aby jí jej vzal? Uvidíme…

Dočkáme se však i několika nových herců. Můžete se těšit například na Johna Ralstona (Degrassi), Alexe Ozerova (Orphan Black), a Sofii Banzhaf (Republic of Doyle), kteří si zahrají záhadné nové postavy, které uvrhnou životy Eleny a smečky do chaosu.

Třetí řadu můžete očekávat v roce 2016.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav