Bitten Druhá řada bude daleko temnější...

Druhá řada bude daleko temnější...

Druhá řada bude daleko temnější...

Zajímá vás, co prozradili Laura Vandervoort a Greyston Holt o atmosféře druhé řady, o tom jak to bude nebo nebude fungovat mezi smečkou a čarodějkami, co byste měli udělat, abyste zapůsobili na vlkodlaka, či před jakým kultovním monstrem či padouchem by chtěli utíkat? Pak čtěte dále.


3 0
30.11.2014

Jelikož první řada skončila tím, jak Elena našla uříznutou hlavu svého snoubence Philipa, kde najdeme ji a zbytek smečky na začátku druhé řady?
Laura Vandervoort: Druhá řada začíná tři dny po finále poslední řady a Elena se samozřejmě vyrovnává se ztrátou Philipa, ale dává to stranou a potlačuje to. Tak trochu přejde do obranného módu a vidí rudě a dělá, co může, aby se pomstila. Je krvežíznivá a letos je silnější a nelituje ničeho, co udělala. Je mnohem temnější.
Greyston Holt: Myslím, že psychicky se Clay vyrovnává s některými z jeho násilných tendencí a to hlavně proto, že se chce kvůli Eleně změnit a být kvůli ní novým mužem. Ve druhé řadě je náš vztah na dobré cestě. Na začátku druhé řady ani nemáme čas vyrovnávat se s nějakými hlubšími vztahovými záležitostmi, protože Elena potřebuje pomstít Philipovu smrt. Clay jí na téhle cestě prostě stojí po boku a podporuje ji.

První řada se zabývala výhradně vlkodlaky, ale v této řadě se nám představí čarodějky. Panovaly nějaké obavy ohledně toho, že představení nového nadpřirozeného druhu by mohlo rozředit tento příběh soustředící se na vlkodlaky?
Greyston Holt: Původně jsem si myslel, že bylo v plánu udržet příběh ve vlkodlačím světě. Do seriálů musíte pořád přinášet nové prvky a myslím, že přidání čarodějek nám umožní navštívit řadu dalších míst. Ony existují ve světě, který není fyzický, zatímco vlkodlaci jsou zcela fyzičtí, takže sledovat, jak se tyto světy srazí, vytváří zajímavou dynamiku.
Laura Vandervoort: Je to také něco, s čím se smečka nikdy předtím nesetkala a je to něco, s čím se nemůžeme vůbec srovnávat. Nevíme, jak si s magií poradit, takže jsme nejdříve tak nějak ztracení, protože nejsme ti mocní.


Co bude ve druhé řadě jinak oproti řadě první?
Greyston Holt: Na fyzickém násilí je něco děsivého, ale v této řadě se vyrovnáváme s více duchovními, strašidelnými věcmi, které jsou mimo říši reality. Více si to pohrává s vaší myslí. Říkáme si, že první řada byla spíše o napětí, zatímco tato řada je spíš o hrůze. Je to velmi temné.

Bitten má řadu následovníku na sociálních médiích a řada televizních šou zapojuje diváky do diskuze, zatímco se dívají. Jak myslíte, že sociální média ovlivňují divácké prožitky?
Laura Vandervoort: Mám Twitter a Instagram a jsem tam pořád. Ne jen, abych naše fanoušky informovala o novinkách o šou, ale mluvím s nimi a sleduji pozitivní i negativní komentáře… a myslím si, že je skvělé, když se lidé mohou zapojit a cítit se nám blíž, protože jsou šou více zaujatí a mají pocit, že jsou s ní skutečně spojeni.
Greyston Holt: Je to dobré a je to špatné. Když šou začala, hodně lidí na ni mělo silné názory hlavně kvůli knize. Takže byly nějaké negativní komentáře a museli jste se jimi prokousat a nedovolit jim, aby se k vám dostaly, ale jak šou pokračovala, lidé si na náš příběh a postavy začali zvykat.

Hrůza se v posledních letech stala na obrazovkách dominantním žánrem. Proč si myslíte, že je to tak populární?
Laura Vandervoort: Mám pocit, že už jsme imunní (vůči krvi a vnitřnostem). V televizi už můžeme vidět prakticky cokoli a ani nemrkneme, což je podle mě smutné, ale také je to prostě vlna, na které se vezeme. Víte, teď jsou dny upírů a vlkodlaků.

Kdybyste byli v hororovém filmu a museli byste si vybrat jedno kultovní monstrum nebo padoucha, před kterým byste utíkali, kdo by to byl a proč?
Laura Vandervoort: Jak Torrance, kterého si zahrál Jack Nicholson v The Shining, protože je to jeden z mých oblíbených filmů. Myslím, že je první svého druhu, bylo to krásně natočené a byl to film, který, když jsem ho prvně viděla, nemohla jsem zavřít oči – musela jsem zachytit všechno, co se dělo. Když jsem byla dítě, milovala jsem Hocus Pocus, takže bych utíkala před Winifred Bette Midlerové a vždy jsem chtěla být v Hitchcokově filmu, takže také vrány z filmu The Birds (Ptáci).
Greyston Holt: Jack Nicholson v The Shining. Předně by bylo skvělé s ním pracovat. Ale být při natáčení toho filmu v té odlehlé oblasti v horách a utíkat před ním kolem toho domu a do bludiště by bylo tak děsivé. Možná Chucky (z Child’s Play), i když teď, když jsem starší, řekl bych, „Nakopu ti zadek“.

Jaký je nejlepší způsob jak zapůsobit na vlkodlaka?
Laura Vandervoort: Řekla bych, že flákota masa, ale to by nezabralo na Elenu. Řekla bych že svádět všechny čtyři smysly, protože jsou zostřené. Takže možná úžasná snídaně v posteli se Sinatrou a Hitchcockovým filmem. Tak byste ohromili Elenu/Lauru.
Greyston Holt: Myslím, že ukázání loajality a integrity by stačilo k zapůsobení na Claye.

Jak byste na vlkodlaka zapůsobili vy?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav