Bitten Greyston Holt: Největší výzvou pro mě bylo udržet si na sobě šaty

Greyston Holt: Největší výzvou pro mě bylo udržet si na sobě šaty

Greyston Holt: Největší výzvou pro mě bylo udržet si na sobě šaty

Co prozradil v rozhovoru představitel Claytona Danverse Greyston Holt a producent seriálu J.B. Sugar? Co pro ně bylo největší výzvou? Jaký byl jejich oblíbený okamžik natáčení…?

To si přečtěte v následujcíím článku.


0 0
24.1.2014

Co pro vás bylo největší výzvou?
Greyston Holt: Jedna z hlavních výzev pro mě byla dostat na sebe oblečení. Ne, víte, byla tu spousta malých výzev. A všechno to byly zábavné výzvy. Takže když přišly, já jsem umírněný člověk. Nikdy v životě jsem nebojoval.

A potom, tahle Claytonova postava během chvilky přejde do fáze vzteku, což pro mě bylo zábavné, ale i náročné. Ale udělal jsem menší výzkum, pozorování vlků a jak se mohou přepnout do agresivního módu a za jak dlouho. To byl pro mě zábavný úkol. A pak ty bojové scény, co jsme dělali. Dalo mi práci naučit se to, protože tu byly některé, pěkně dlouhé a složité bojové scény, které vytvořil náš kaskadérský koordinátor, John Stead. A tak s námi musel mít trpělivost. Ale já myslím, že konečná podoba je báječná.


A bylo toho moc – byla to velká výzva. Naše zkoušky trvaly osm, někdy devět hodin. Takže když to skončí, jste celkem hotoví. Ale baví vás to, víte.


A co bylo vaší oblíbenou částí téhle řady?
Greyston Holt: Sbližování se s ostatními účinkujícími. Byli jsme moc šťastní, že jsme se všichni rychle sblížili. Vzniklo mezi námi silné pouto důvěry. Tak to bylo a zvládli jsme to emocionálně i psychicky. A je skvělé vědět, že máte tuhle důvěru a podporuj svých spoluherců. To byla skvělá část toho všeho.

J.B. Sugar: Ano, pro mě je také těžké si vybrat. Je to celá řada oblíbených momentů během celého procesu. Ale jeden z nejlepších momentů bylo, když jsme dělali závěrečný casting a zkoušeli chemii mezi herci.

A vidět Lauru Vandervoortovou a Greystona Holta účinkující společně, stejně jako Pula Greena, který hraje Philipa. A konečně to po všech těch letech příprav materiálů vidět ožívat a vidět ty postavy ožívat díky těmhle skvělým hercům. To bylo vzrušující a dodalo nám to energii.

Greyston Holt: Ano, neumím si představit, jaké to bylo pro vás. My jsme přišli poté, co vy jste udělali tolik práce. A my jsme pak už jen vstoupili do toho připraveného světa. A neumím si představit, jaké to pro vás muselo být, všechno to čekání a pak to konečně všechno vidět ožívat.

J.B. Sugar: Přesně tak. A nejčerstvější vzpomínka – jeden z mých oblíbených momentů byla radost před prvním promítáním. V noci před kanadskou premiérou.

A co všechno tahle práce ukázala. Víte, všechny ty talentované umělce z řad herců, samozřejmě skrze našeho režiséra, fotografy, kameramany celý produkční tým. A všichni pak společně vidíme plody jejich práce. Je to vážně vzrušující.


Jaký je prozatím váš nejoblíbenější okamžik seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav