Bitten Laura Vandervoot: Tato role pro mě byla doposud největší výzvou a jsem velmi pyšná na to, co jsem zatím viděla

Laura Vandervoot: Tato role pro mě byla doposud největší výzvou a jsem velmi pyšná na to, co jsem zatím viděla

Laura Vandervoot: Tato role pro mě byla doposud největší výzvou a jsem velmi pyšná na to, co jsem zatím viděla

Přečtěte si rozhovor s hlavní ženskou představitelkou seriálu Bitten Laurou Vandervoot, jež si zahraje Elenu Michaels a jedním z producentů J.B. Sugarem, kde prozradí, jak se k projektu dostali, zda bylo složité hrát postavu Eleny, nebo jak se jim podařilo dostat na plátna svět vlkodlaků.


0 0
5.1.2014

Jak jste se k projektu dostali?
Laura Vandervoot: Producent J.B. Sugar mě kontaktoval, když začali s projektem a moc jsem o tom nevěděla, takže jsem udělala nějaký výzkum, přečetla si knihu a přečetla první dva scénáře a dlouho si s J.B. telefonovala. Diskutovali jsme, jaká byla představa téhle šou a kam se to bude posouvat, v jaké náladě se to ponese… A když jsem pochopila, jaká je Elena, moje postava, byla jsem nadšená, protože nejen, že to bylo v mém domovském městě, Torontu, ale hrála jsem silnou ženu, která má velmi temnou minulost a je to jiné, než mé ostatní projekty. Je to dospělejší a je to nenasytné a jsme na to skutečně pyšní. Pracovali jsme velmi tvrdě celých šest měsíců.
J.B. Sugar: Kluci mi představili tu knihu a měli jsme prostředky a koupili si práva a to už před čtyřmi roky. V květnu to budou čtyři roky. A byla to úžasná cesta. Adaptovat tu knihu a změnit ji v tuto úžasnou vizuální párty vlčí smečky, kterou se to stalo.

Co si v sobě vaše postava nese?
Laura Vandervoot: Ve zkratce. Elena je sirotek, vyrostla v pěstounské péči a rodinný život moc neměla. A staly se jí nějaké hrozné věci. Snaží se posunout kupředu a být pozitivní a zamiluje se do svého profesora ve škole. Nakonec ji vezme domů, aby se seznámila s jeho rodinou. Jenže ona si neuvědomí, že jsou to vlkodlaci a když ji vezme domů, je v nebezpečí. Greyston Holt hraje Claytona Danverse, vlkodlaka a musí ji kousnout, aby ji ochránil. Výsledkem je, že se cítí zrazená a je to situace život nebo smrt a ne že by to všechno změnilo, ale ona zamíří zpět do Toronta a snaží se mít normální život jako člověk a přežívat sama. A o rok později je povolána zpět ke smečce, aby jim pomohla stopovat a vyřešit nějaké záhady a je to vážně skvělé. Mohu říct, že tato role pro mě byla doposud největší výzvou a jsem velmi pyšná na to, co jsem zatím viděla.


Je to složitá postava na hraní?
Laura Vandervoot: Den začínám hraním romantické překrásné scény a na konci dne jsem pokrytá krví a špínou a je to taková ta postava, kdy je váš den vskutku naplněný a máte pocit, že jste dosáhli něčeho, čeho jste si mysleli, že dosáhnout nemůžete a jste vyčerpaní. A taky máme pár skvělých akčních scén, které se vždy snažím dělat s láskou a máme vážně skvělé epické finále s pořádnou bitkou. Takže mohu upřímně říct, že v první řadě budou slzy a krev.

Jak se vám dařilo přivést tento svět k životu?
J.B. Sugar: Promýšleli jsme řadu způsobů, jak tenhle vlčí svět přivést k životu. A vizuální efekty byly vždy jednou z možností, na které jsme se dívali. Další byly elektronika, trénink skutečných vlků. Skuteční vlci, dokonce i vlčí psi mohou být velmi těžko trénovatelní. My máme tolik specifické akce a tolik věcí, co na to působí. Když jsou ve vlčí formě, když je jedna postava v lidské formě a druhá ve vlčí formě. Takže jsme se rozhodli už na počátku použít počítačové animace. A myslím, že to bude jedna z největších animací v televizi všech dob.

Myslíte, že se neplete?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav