Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 539×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

S01E06: Crazy Handful of Nothin'

S01E06: Crazy Handful of Nothin'

Walt započne chemoterapii. Skyler si není jistá upřímností Walta. Jesse a Walt se vrací k výrobě. Sejdou se s Tucem. Hank pokračuje ve vyšetřování.

sk
3.3.2008
1 070 000
49 minut

Walt započal chemoterapii. Je mu špatně, zvrací, ale Jesse mu dává užitečné rady, protože jeho teta měla také rakovinu, a o chemoterapii už něco ví. Skyler začíná podezřívat Walta, že jí není plně otevřený. S Jessem se vrátí k výrobě pervitinu a Waltova nespokojenost se zisky donutí Jesseho se sejít s Tucem. Tuco ale neobchoduje podle jejich představ a Jesse jeho zaviněním skončí v nemocnici. Celou situaci musí vyřešit Walt a před Tucem se poprvé představí jako Heisenberg. Hank pokračuje ve vyšetřování a nalezená chemická maska ho přivede do Waltovy školy, kde dojde k zatčení.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Na konci toho dílu dostal falešné peníze?

29.3.2022 | 18:27:58
risker

„Někdy mi dělá prostě líp o ničem s nikým nemluvit."

4.2.2021 | 1:09:14
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Tuco si fakt Jeseho dobře podal chvili jsem myslel že to Jessemu vyjde ale Walt to vyřešil fakt stylově hlavně jak tvrdil že o obchod se bude starat Jesse a vyšetřovani na škole fakt nemělo chybu a ten poker jak mu řekl že by nepoznal ani zločince a klidně položil karty aniž by to risknul.

redaktor
5.7.2020 | 17:54:41
Kubaskou

Mazec

8.2.2017 | 18:39:17
dexter01

Perfektní díl…zatím nejlepší

18.4.2014 | 23:10:23

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Filtr seriálů
Reklama