Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 539×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

S04E05: Shotgun

S04E05: Shotgun

Walter má strach o Jesseho a před Hankem se rozpovídá o případu metamfetaminového šéfkuchaře.

sk
15.8.2011
1 754 000
48 minut

Potom, co je Jesse nezvěstný, se Walter rozhodne zajet do Los Pollos Hermanos za Gusem. V tu dobu mu zavolá Mike, který veze Jesseho a sbírají spolu vybírací pochůzky. Hank pomáhá svému příteli s případem vraždy Galea Boettichera. Walter a Skyler podnikají poslední krok ke koupi automyčky. Walter nezvládá řídit celou laboratoř sám, tak mu pomůže Tyrus.

Mikea a Jesseho se snažili okrást o vybrané peníze a Jesse je zachránil, což ale není zcela tak, jak se zdá. U Hanka a Marie se slaví koupě automyčky a po pár sklenicích vína se Walter zmíní, že mu Gale nepřipadá jako génius, ale spíš jako kdyby někoho kopíroval.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Od kdy vegetariáni jedí smažená kuřata?"

19.5.2021 | 16:38:40
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Walt fakt neměl chybu jak se opil a začal vykladat věci ktere vubec řikat nemusel a jsem zvědav co Gus planuje s Jessem.

redaktor
14.7.2020 | 15:50:13
dexter01

myslím, že zatím nejlepší díl 4. série. Konečně se to začíná zajímavě rozjíždět.

27.4.2014 | 13:11:37

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Filtr seriálů
Reklama