Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 540×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

S05E08: Gliding Over All

S05E08: Gliding Over All

Walter se stará o nedořešené problémy. Hank najde klíčovou stopu ke svému případu.

sk
2.9.2012
2 781 000
48 minut

Walter a Todd se snaží zbavit se věcí po Mikovi. Todd se zbaví Mikeova auta a když se chtějí zbavit Mikeova těla, přijde Jesse, aby se zeptal na Mikea. Na to mu Walter odpoví, že je Mike pryč a o jeho muže se prý sám postará.

Jeden z Mikeových mužů, Dennis, se společně se svým právníkem setká s Hankem, protože je ochoten mu předat informace o drogovém byznysu Guse Fringa, ale chce za to stáhnout všechna obvinění.

Walter se sejde s Lydií, která mu má předat seznam Mikeových mužů. Ta mu místo toho nabídne spolupráci s Madrigal při distribuci drog do České republiky pro zajištění své bezpečnosti a potom mu předá seznam daných mužů. Tím si zachránila život a Walter nepoužil ricin, který poté schoval doma.

Todd zajistí schůzku Walterovi a jeho strýci, Jacku Welkerovi, kde řeší, jak zabít 10 lidí za 2 minuty. Jack si nemyslí, že to je možné, což Walter nepřipouští a řekne jim, ať to vyřídí, když je za to platí. A likvidace daných mužů začne. Když se Hank dozví o likvidaci svých klíčových svědků, začne být velice znepokojen.

Walter a Todd nepřestávají vařit a distribuce se rozšiřuje do České republiky. Marie opět navrhne Skyler, aby vzali děti zpět do domu, protože se takhle dá nejlépe rodina dohromady. Skyler se ten návrh zalíbí a když večer najde Waltera sedět u bazénu, vezme ho na projížďku a ukáže mu, kolik už vydělal. Chce vědět, jak velká ta hromada musí být, aby už přestal vařit a mohli vzít děti zpátky domů.

Walter se staví u Jesseho a zavzpomínají na staré časy, připomenou si starý dobrý karavan a při svém odchodu Walter nechá Jessemu tašku s penězi. Jakmile se vrátí domů, vyřídí Skyler, že skončil.

Později sedí Walter, Skyler, Marie, Hank a děti u bazénu a baví se. Hank se poté omluví a odskočí si na záchod, kde narazí na Walterovu knihu Leaves of Grass od Walta Whitmana, kterou dostal i s věnováním od Galea. Následně si vzpomene na konverzaci, při které Hank četl Walterovi dané věnování. Když četl část, kde byly zmíněny iniciály W.W., dělal si srandu a jen tak prohodil Walter White. Walter jen odpověděl Dostals mě. Hank si teprve teď uvědomil, jak byl celou dobu blízko Heisenbergovi.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Chci zpátky můj život."

14.7.2021 | 10:55:22
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Walt ma fakt hodně peněz že bych se na ni mlohl valet a musim řict že likvidace svědku probihala jako hodinky a na Hanka jsem co ted uděla

redaktor
16.7.2020 | 20:31:39
davidovechkin

Tak to jsem zvědavý, jak to dál bude, jestli to na něj vybalí hned nebo ho nějak bude zkoušet :)

30.11.2016 | 14:42:15
KarlCZ

Ty jo, hodně super ten konec :)

11.6.2016 | 22:51:44
dexter01

Z Walta se stává docela pěkná svině. Ale hlavně ten konec byl boží a nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat.

3.5.2014 | 22:17:16
Xavik

Takový konec epizody jsem čekal. :)

admin
17.3.2014 | 22:33:12

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Filtr seriálů
Reklama