Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 535×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Rozhovor s Annou Gunn (Skyler) s AMCtv.com

Rozhovor s Annou Gunn (Skyler) s AMCtv.com

Dnes vám přinášíme překlad rozhovoru s Annou Gunn, která hraje Skyler, pro server AMCtv.com, uveřejněný 8.8. ZDE. V komentářích se můžete vyjádřit, co vás zaujalo, překvapilo, nebo jestli vůbec o podobné překlady rozhovorů máte zájem.

2 0
11.8.2011

Kolem seriálu je tento rok velký hukot.

Před pár týdny jsme měli premiéru, a když jsme se vylodili u Mann Chinese Theater, bylo tam velké množství fanoušků. O dost více než minulý rok.

Povězte mi něco více o scéně ze 4. epizody, kde si Walt a Skyler nacvičují historku, kterou řeknou Hankovi a Marii. Bylo vidět, že jste s kartami šikovná. Máte nějakou minulost spojenou s kasinem?

Řekněme, že žádný hazardní hráč nejsem. Ani jsem nedělala dealera v kasinu. Přivedli ženu z jednoho kasina v Albuquerque, aby mi ukázala, jak na to. Když mi poprvé ukázala, jak rychle to s kartami umí, jen jsem si pomyslela, že tohle moje ruce nezvládnou. Bylo tam pár úprav, které jsme museli udělat k tomu, co se v kartách ukáže a dealer mi musel připravit karty tak, abych měla pokaždé jistou ruku. A samozřejmě poté se mnou všichni na place chtěli hrát. Když jsem jim řekla, že jsem nevěděla, co jsem dělala, řekli mi, že je to přesně ten důvod, proč se mnou chtějí hrát.

Skyler měla se Saulem Goodmanem některé nezapomenutelné momenty. S jakou postavou, s kterou se běžně nesetkáváte, byste chtěla mít společnou scénu?

To je vtipné: Aaron (Jesse) jsme měli, myslím, zatím jen jednu společnou scénu. Ještě za nevinných dní v první sezóně, když si Skyler myslela, že Waltovi prodává trávu. Pořád neví, kdo se z Jesseho pro Walta stal.

Skyler se tuto sezónu stává přičinlivou manželkou k zločinu. Měla jste nějakou představu, že se takto vaše postava vyvine?

Už dříve mi Vince (tvůrce seriálu) řekl, že ma s ní tento nápad, podobný jako s Carmelou Sopranovou (ze seriálu The Sopranos): měl v plánu nakonec Skyler nějakým způsobem zapojit do zločinu. Tak mi to dal vědět, i když jsem neměla tušení, jak nebo kdy se to stane a jak to bude vypadat.

Ve třetí epizodě je jedna skvělá scéna, kdy zásobujete falešného kontrolora řádkami právních hantýrek o řádném zbavení se odpadní vody z automyček. Rozuměla jste tomu, co jste říkala?

Samozřejmě to tak bylo ve scénáři. Scénáristi jsou opravdu vynikající – vždy si všechno dokonale prozkoumají. Je to jako když hrajete doktora nebo právníka: musíte se všechnou tou hantýrkou znít s lehkostí. Je to jen o tom se ty řádky nadrtit tak, až vám jsou přirozené. Když jsem tím vším zásobovala toho chlapa, měla jsem po celém autě samé knihy, z kterých řádky pocházeli, takže jsem je mohla číst přímo z nich.

Kdo je ta malinká herečka, která hraje Holly? Je jich více?

Ano, Ježiši, máme hromady dětí! Děti mohou na place pracovat jen po velice krátkou dobu, takže na každý den máme 2, 3 až 4 děti. Záleží na délce scény a jak dlouho zabere ji natočit. A všechny jsou tak roztomilé a krásné. Vždy jsem z nich tak trochu ohromená.

Koukala jste někdy na nějakou epizodu se svými dětmi?

Bože, ne! Je jim čtyři a deset let, takže na to ještě nejsou tak úplně připraveni. A samozřejmě, že se mě ta desetiletá ptá, proč se na to nemůže koukat. Přišla na natáčení některých scén a to takových, které mohla vidět. Ale opravdu zatím nevím, jak vysvětlit hlavy na želvách.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama