Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 538×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Poster k 1. sérii

Poster k 1. sérii
0 0
1.1.2008

Zdroj: AMC, Netflix

  • 33796.jpg

Diskuze /1

Scenárista s veľkým S

Bola odvysielaná posledná epizóda serialu Arrow a tak je ju potrebne ju zhodnotiť a zhodnotiť a taktiež zhodnotiť celu 4 sériu. Táto séria bola úplne fiasko, dalo sa to však čakať po 3 sérii, viem, že pár z vás malo malú nadej, že sa seriálová kvalita dvihne, ale to nebolo možne! V prvom rade chcem zdôrazniť to, že táto séria mala 2 hlavne zápletky, tou prvou bol DD a druha seriálová zápletka 4 série sa točila okolo Olicity, hlavne na konci, kde mal mať veľký priestor DD!

25.3.2016 | 13:05:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama