Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 538×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Aaron Paul řekl, že s rolí Jesseho Pinkmana nadobro skončil

Aaron Paul řekl, že s rolí Jesseho Pinkmana nadobro skončil

Aaron Paul se již neplánuje vrátit k roli Jesseho Pinkmana. Podle něj je teď jeho dějová linii řádně ukončena.

20 6
23.3.2020

Během poslední řady Breaking Bad to s postavou Jesseho Pinkmana nevypadalo zrovna dvakrát růžově. Zlom nastal ve finálové epizodě, kdy se Jessemu díky Walterovi podařilo uniknout.

Po ukončení seriálu jsme věděli, že má Jesse to nejhorší za sebou. Asi. Jesse se pohyboval v dost nebezpečných kruzích, ve kterých nikdy nevíte, kdy si vás kdo najde. Takže se o jeho budoucnosti dlouze spekulovalo. Fanoušci seriálu se dost často ptali tvůrců, kdy se dočkáme další série.
Nejspíš i proto se tvůrci rozhodli k postavě ještě jednou vrátit a věnovat mu 123 minut. 123 minut čistě o Jesse Pinkmanovi. Hlavně tedy o tom, co dělal hned po útěku a jak naložil se svým životem.

Ti z nás, co už viděli film El Camino: A Breaking Bad Movie, vědí, že film končí opět dost otevřeně a do budoucna se nám nabízela možnost opět naskočit zpět do akce. Jenomže to teď popřel sám herec Aaron Paul.

Aaron Paul neměl po ukončení natáčení Breaking Bad o práci nouzi. Začal se věnovat převážně filmům, kde se stal hlavní postavou ve filmu Need for Speed a objevil se historickém dramatu Exodus. Co se seriálů týče, tak jste ho mohli vídat v The Path či Truth Be Told. Jeho hlas můžete již delší dobu slýchat v BoJack Horseman. Momentálně je hlavní posilou třetí řady seriálu Westworld, který produkuje stanice HBO.

Právě během propagace seriálu se nechal Aaron Paul slyšet, že postava Jesseho Pinkamana spadá do jeho minulosti, protože jeho dějová linie mu přijde již uzavřená.

Tím pádem nám odpadají možnosti, že by se herec objevil alespoň v nějaké epizodě Better Call Saul, kde sledujeme dění okolo postavy Saula Goodmana. Seriál se vždy každou první a poslední epizodu v řadě věnuje i Saulovi v současnosti, kde vystupuje pod jménem Gene. Zde se tedy naskýtá příležitost k propojení postav. Původně se i diskutovalo o tom, že by si Paul mohl v seriálu střihnout jen cameo, třeba v roli dealera drog. Prozatím to tedy vypadá, že se Paul ve finálové řadě neobjeví.

Myslíte si, že se Aaron Paul objeví ve finálové řadě Breaking Bad?

Foto: HBO

Diskuze /7

Cermb0

Na jednu stranu trošku škoda (to cameo nebo něco málo v BCS by potěšilo), na druhou stranu má to tak být. Je dobře, že z tý postavy a celkově toho seriálu nechtějí dělat dojnou krávu, takže palec nahoru za tenhle přístup.

23.3.2020 | 21:37:31
risker

Já pořád nenašel odvahu kouknout na El Camino nebo Better Call Saul.. Zkrátka nechci si svůj zážitek z BB rozředit něčím míň kvalitním což všechny tyhle prequely a sequely jistojistě jsou..

#3 Cermb0 #4 1Bobesh1
23.3.2020 | 23:11:11
Cermb0

#2 risker: Dovolím si nesouhlasit. El Camino je taková „tečka“, která sice až tak nenadchne, ale ani neurazí. Je to dělané stejnými tvůrci, stejná styl kamery, atmosféra… Fanouškům Breaking Bad bych doporučil. A Better Call Saul je takový dezert, pokud hlavní jídlo nestačilo. Je to sice úplně jiné, ale to DNA se nezapře. Byť první a druhá série byla spíš nudná právničina, tak se postupem času se tam více ukazuje Mike, Salamancovi, Gus a plno starých postav a nakonec máš pocit, že koukáš opět na starej dobrej BB.

23.3.2020 | 23:14:38
1Bobesh1

#2 risker: El Camino je fajn. Je to přímočařá jízda, která kdyby nebyla, nic se nestane, ale je to výborné zakončení postavy.
Better Call Saul je zcela něco jiného než Breaking Bad, není to tak černé. Je to dost pozvolné a méně akční. Srovnávat to s BB rozhodne nejde. Rekl bych, že to sedne méně lidem.

#6 oskarka
admin
24.3.2020 | 6:41:36
MrCrow

Tak ale to neznamená, že by se nemohl pořád objevit v Saulovi, protože se to odehrává před BB, tak logicky to „není uzavřená linie“ :D

24.3.2020 | 21:44:02
oskarka

#4 1Bobesh1: Better Call Saul je lahůdka.

Právničina? No, však je to o právníkovi, ne? Je úžasné sledovat, jak se vlastně Jimmy a Mike do rolí, ve kterých jsme je znali z BB, dostanou, jaké cesty je k nim dovedly. Přitom je tam plno výtečných komických scén, např. když Jimmy dostává Huela z vězení (S04e08), anebo třebas teď v posledním díle, jak si pěkně podává Howarda za léta ponižování… :-) Však seriál má na Imdb pěkných 8,7.

25.3.2020 | 17:16:26
risker

Díky za názory pokud budeme „uvěznění“ ještě pár týdnů doma dost možná tomu dám šanci :)

26.3.2020 | 0:21:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama