Breaking Bad (Perníkový táta) Perníkový táta nám naservíruje další dávku

Perníkový táta nám naservíruje další dávku

Perníkový táta nám naservíruje další dávku

Tvůrce seriálu Breaking Bad, Vince Gilligan, pracuje na dvouhodinovém filmu, ve kterém se opět podíváme do Albuquerque.

31 1
7.11.2018

Letos je to již pět let, co jsme naposledy nahlédli do životů Waltera Whitea a Jesseho Pinkmana, kteří se s námi rozloučili v roce 2013. O dva roky později přišla stanice AMC se spin-offem Better Call Saul. Jak už název seriálu napovídá, tak hlavní postavou seriálu je Saul Goodman. Tento seriál již má za sebou čtyři řady a pro tvůrce seriálu Vince Gilligana je to znamení, že události v Albuquerque diváky baví.

Nejspíš proto Vince Gilligan prozradil magazínu The Hollywood Reporter, že plánuje film, ve kterém se vrátíme opět do světa Breaking Bad. Informace o plánovaném filmu jsou velmi neucelené. Zatím se ví jen to, že se film bude odehrávat ve světě Breaking Bad, kde se vlastně odehrává i Better Call Saul.


Není ani jasné, ve kterém časovém období se bude film odehrávat, jestli před, během nebo po Breaking Bad. Jestli se ptáte, kdo ve filmu bude hrát, tak pro pro vás zatím nemáme žádné informace, nikdo to ještě neprozradil. Oficiálně se ví jen to, že Vince Gilligan pracuje na scénáři k filmu. Údajně bychom měli sledovat útěk uneseného muže. Produkce filmu by měla začít příští měsíc v Novém Mexiku. Následně by měly přibývat nové informace.

O čem podle vás bude chystaný film?

Foto: AMC

Diskuze /3

Vojta921

Super! Snad tam bude Walter i Jesse :)

8.11.2018 | 10:42:25
Miuri

Yeah bitch! :D

8.11.2018 | 12:04:04
madra

Útěk Jesseho, super:)

14.2.2019 | 14:30:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.