Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 539×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Breaking Bad na Voyo.cz

Breaking Bad na Voyo.cz

Seriál Breaking Bad je jednou z novinek, která se počátkem srpna objevila v online videotéce Voyo.cz. S českými titulky je Breaking Bad dostupný oficiálně k přehrání buď přímo v počítači nebo v aplikaci Voyo.

0 0
7.8.2013

Na začátku srpna se objevila na Voyo první série, aktuálně už Voyo nabízí tři sezóny, během následujících dvou týdnů nabídne i zbylé dvě, včetně premiérové poslední. Finále páté sezóny by se tak mělo objevit u nás nedlouho po premiéře v USA. Všechny díly jsou v původním znění s českými titulky.

Pustit díly si můžete buď přímo v počítači nebo v aplikaci Voyo, která je dostupná pro mobily, tablety nebo chytré televize. Měsíční předplatné na Voyo stojí 189 Kč, za něj získáte neomezený přístup k celé videotéce Voyo obsahující více než 1800 filmů či seriálů. Aktuálně má Voyo akci a nabízí prvních 7 dní registrace přístup k celé své videotéce zdarma.

Seriál Breaking Bad na Voyo.cz

PR článek

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC, Netflix

Diskuze /1

top92

voyo je bída a už jenom kvůli tom že je novy

7.8.2013 | 15:40:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama