Breaking Bad (Perníkový táta) Breaking Bad na Voyo.cz

Breaking Bad na Voyo.cz

Breaking Bad na Voyo.cz

Seriál Breaking Bad je jednou z novinek, která se počátkem srpna objevila v online videotéce Voyo.cz. S českými titulky je Breaking Bad dostupný oficiálně k přehrání buď přímo v počítači nebo v aplikaci Voyo.


0 0
7.8.2013

Na začátku srpna se objevila na Voyo první série, aktuálně už Voyo nabízí tři sezóny, během následujících dvou týdnů nabídne i zbylé dvě, včetně premiérové poslední. Finále páté sezóny by se tak mělo objevit u nás nedlouho po premiéře v USA. Všechny díly jsou v původním znění s českými titulky.

Pustit díly si můžete buď přímo v počítači nebo v aplikaci Voyo, která je dostupná pro mobily, tablety nebo chytré televize. Měsíční předplatné na Voyo stojí 189 Kč, za něj získáte neomezený přístup k celé videotéce Voyo obsahující více než 1800 filmů či seriálů. Aktuálně má Voyo akci a nabízí prvních 7 dní registrace přístup k celé své videotéce zdarma.


Seriál Breaking Bad na Voyo.cz

PR článek

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

top92

voyo je bída a už jenom kvůli tom že je novy

7.8.2013 | 15:40:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Rekapitulace děje

Thumbnail Play icon

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Breaking Bad online

Poslední díl Breaking Bad už dnes na Voyo.cz

Aktuálně: 5×16 – Felina