Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 538×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Promo k S05E15 - Granite State

Promo k S05E15 - Granite State
3 0
18.9.2013

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC, Netflix

Diskuze /5

skylines

Se vsadím že si Walt půjde pro „zlato nácků“ co mu odvezli z pouště, vystřílí to tam tou bouchačkou z kufru, osvobodí Pinkmana z otroctví a ten ho pak sejme :D To by bylo skoro Shakespearovský :D

#2 Akul
18.9.2013 | 18:29:01
Akul

#1 skylines: Jesse ho nesejme, protože v jednom z minulých dílů to začínalo tak, že se Walt vrátil odněkud, a to by jako mrtvej těžko udělal.

#5 skylines
19.9.2013 | 17:16:18
Popopki

Dobrá zpráva, poslední dvě epizody budou mít okolo 60ti minut. http://tinyurl.com/nqjfjg2

20.9.2013 | 12:38:27
ElektronickyOtisk

Doufám, že si to pujde Walt vyříkat s těma borcema co zabili Hanka a ukradli mu prachy. Tomu bych říkal finále. Ještě ale čekám v nějaký zvrat, který povede k tomu, že peníze dostane jeho rodina. Nejkrutější by od tvůrců asi bylo to, že by tímhle vším Walt nakonec prošel úplně zbytečně – krutější, než by byla Waltova smrt.

23.9.2013 | 12:09:10
skylines

#2 Akul: No právě že si na to koupil tu bouchačku v tom bistru jak jí má v kufru toho starého auta. S ní si to půjde vyříkat s těmi nácky a pro svoje prachy kde najde pinkmana jak otročí :D

23.9.2013 | 14:27:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama