Cobra Kai
95/100 - 63×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Alicia Hannah-Kim obsazena do páté řady

Alicia Hannah-Kim obsazena do páté řady

Cobra Kai nabírá nové herce a připravuje nás na velkolepé pokračování, které doufejme ani tentokrát nezklame. Kromě obsazování dalších tváří se Kenny Payne povýšil na stálou postavu, což znamená, že ho budeme vídat v každé epizodě příští řady.

3 0
13.7.2022

Australská herečka Alicia Hannah-Kim bude hrát jihokorejskou postavu Kim Da-Eun, která sehraje důležitou roli na straně Terryho, který v závěru čtvrté série získal kontrolu nad Cobra Kai a právě s pomocí Kim urychlí jeho expanzi. Tvůrci uvedli, že následující série bude hodně šílená a nám nezbývá než doufat, že v tom správném slova smyslu.

Thumbnail Play icon

Lze očekávat, že nepůjde o jedinou novou postavu, která nastoupí v následující řadě. Mimo to byla postava Kennyho, jehož hraje Dallas Dupree Young, povýšena na stálé postavy. Vídat ho tak budeme v každé epizodě. Kenny táhne též za stranu Terryho a v poslední sezóně se dočkal solidního vývoje, kdy se ze šikanovaného kluka stál sám šikanátor.

Pátá série vychází 9. září na Netflixu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě střetnou staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama