Counterpart (Dva světy)
90/100 - 32×

Counterpart(Dva světy)

J.K. Simmons představuje ve špionážním thrilleru Howarda Silka, úředníka berlínské agentury spadající pod Spojené národy. Jeho svět je otřesen poté, co zjistí, že existuje alternativní dimenze. Je vržen do nebezpečného světa špionáže, kde jde o život.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi, Thriller
hrají
J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Burton Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle), Ulrich Thomsen (Aldrich), Sara Serraiocco (Baldwin), Nicholas Pinnock (Ian Shaw), Nazanin Boniadi (Clare Quayle), J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Silk)

S02E10: Better Angels

S02E10: Better Angels

Mira jako „Management“ oznamuje oběma stranám, aby zavřely průchod. Všichni se snaží dostat její skupinu, která má za úkol rozšířit virus, a vydají se jí po stopách. Bohužel se to neobejde bez obětí.

sk
17.2.2019
260 000
50 minut

Režie: Charlotte Brändström
Scénář: Maegan Houang & Justin MarksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Te-Rez

Perfektní seriál. Konec zas tak nepřekvapil, ale rozhodně zamrzel.

15.2.2021 | 1:53:48
RedRose

Druhá série byla o něco lepší, než ta první. Výhrady k pomalosti a nepřehlednosti mám stále, ale bylo to lepší. Tvůrci si mohli dát záležet víc na detailech. Jak tady někdo zmínil, k čemu tam vlastně byla sekce komunikace, když si nakonec desítky lidí cestovaly sem a tam a nakonec z jedné kabinky udělali rovnou druhý průchod ?! Janek mi přišel trochu hodně sebestředný (stalo se to mně, automaticky to platí pro všechny) a v tom přesvědčování vedení nějak pozapomněl, že vytvořit virus byl jeho nápad, takže za většinu vzniklého zla může on… Taky mohli trochu zapracovat na tom zasazení do světa, jak parta vědců zařídila takto rozmáchnutý projekt, aniž by to někdo věděl a kdo to celé platil… Celkově to bylo fajn, ale mohlo to být ještě lepší, kdyby si někdo pohrál s těmi detaily…

6.9.2019 | 10:40:29
choudys

Howard1 při loučení s Emily2 byl na rozpacích, Emily1 už není, Howardy to ale dostalo oba. Howard2 zasáhl v pravý čas, a ta scéna na nádraží s těma šmejdama, boží. Mira při umírání v rozhovoru s Emily2 řekla o plánu B, pomsta za otce ale byla už rozjetá, nešlo to zastavit, když byly dvěře obou světů zavařeny. Ukončeno celkem příjemně, jakoby věděli že to třetí sérku nedostane.

11.3.2019 | 21:48:02
Jiri007

Dobré finale serialu, Emily z D1 mi tak moc lito není, tak trochu jsem počital že Mira bude mít plán B ale ne že až ke konci, ikdyž ji zabil otce tak se mu pomstila, ale Howarda je mi lito, byl to spravnak ale spravnaci většinou ztrati nejvíc, a Clare a Peter se z toho dobře vykroutili, a jak řekl Spencer bez Clare by Quyale byla nula, doufám ve 3. sérii

redaktor
11.3.2019 | 10:59:41
mmmm

Podle mě žádná třetí série Counterpart nebude. Řekněte mi někdo jediný důvod, proč? Ten seriál má prakticky nulovou výpravu. Že někdo převzal seriál Expanse, to pochopím. Jsou udělané celkem nákladné kostýmy, CGI modely, kulisy kajut. Toto vše by ukončením příběhu přišlo vniveč. Každý, kdo by chtěl točit něco hard scifi, by do něčeho obdobného musel znovuzainvestovat. Ale Counterpart? Co tam je za výpravu? Jsou tam naprosto běžné věci, tedy až na pár průhledných mobilů a vybrakovanou nějakou základku se starými počítači, 2 kufříky pro management. Nemá smyslu to odkupovat jako franšízu, stejně tak vyjde levněji si udělat vlastní show. Navíc u Expanse byly určitě nějaké smlouvy s herci na další pokračování. U tohohle, vzhledem k faktu, že se od začátku počítalo jen se 2 sériemi, je bod nula.

19.2.2019 | 22:33:24
kudry.cz

řeknu jen jedno, třetí sérii, by si to zasloužilo… pecka

19.2.2019 | 16:37:32
MrCrow

Naprosto skvělý seriál. Nezůstal nám tady úplně otevřený konec bez nezodpovězených otázek, takže případně kdyby ta 3. řada nevyšla myslím, že je to slušné zakončení (co by za to jiné seriály daly, třeba Colony). Ač jsem se v druhé řadě trochu ztrácel na které straně se zrovna nacházíme, rozhodně mi to dokázalo udržet pozornost. Za mě tak 8,5/10 celkově. Tak snad naviděnou Howarde (:

18.2.2019 | 18:04:19
captain

Poznat a přijmout to nejlepší i nejhorší z obou, zůstat sebou samými a zvolit to nejlepší z nás samých. Dobrý Howard a dobrá Emily zachránili, co se dalo. Peter a Clare opět spolu, Naya je velká šefka, to zas jo. Hranice se zavírá, zlý Howard a Nadia také přispějí svým dílem a mohou domů. Mira se z vítězství dlouho neraduje, i když… Velké finále, trochu moc se mluvilo, avšak k věci, Ian Shaw také přispěl, nakonec. Dobrý Howard je vdovec, a oba světy jsou v bezpečí, anebo vlastně… Dobře promyšlené, a když bude 3. řada, může se pokračovat, když nebude, nevadí. Tento seriál je vskutku překvapivě výborný počin. Jak by řekl Sheldon, a lze ho sledovat jedině na jeden nádech, tedy bez „dechu“!

18.2.2019 | 14:14:41
Fifipek

Parádní díl a vlastně celá druhá série, která byla jednoznačně lepší než ta první. Byť se to dá považovat za uzavřené, tak bych samozřejmě uvítal i třetí sérii :)

18.2.2019 | 1:41:51
hubes

No ty vole.

17.2.2019 | 22:04:27
1

Stav překladu

Epizoda S02E10: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Titulky budou k dispozici na Titulky.com

Reklama

Máte na to pracovat pro Agenturu?

Staňte se pracovníkem Agentury

Staňte se pracovníkem Agentury

Stanice Starz si na speciálním webu k seriálu připravila test, díky němuž se můžete stát pracovníky Agentury a postupně projít všemi odděleními. Dejte nám v komentářích vědět, kam až jste se dostali.

Dva světy

Dva světy

Nejoblíbenější postavy

Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama