Cursed (Prokletá)
64/100 - 70×

Cursed(Prokletá)

Příběh je opětovným představením legendy o Artušovi vyprávěné očima Nimue, dospívající hrdinky s tajemným darem, která je předurčena stát se mocnou a tragickou Jezerní paní. Po smrti své matky se setká s Artušem, mladým žoldnéřem, ve snaze najít Merlina a dodat mu starodávný meč. V průběhu své cesty se Nimue stane symbolem odvahy a vzpoury proti děsivým Červeným Paladinům a jejich spoluviníkovi králi Utherovi.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Fantasy, Historický, Nadpřirozený
hrají
Devon Terrell (Artuš), Nikolaj Dencker Schmidt (Dof), Matt Stokoe (Gawain), Emily Coates (Sestra Iris), Sebastian Armesto (Král Uther Pendragon), Polly Walker (Lady Lunete), Catherine Walker (Lenore), Gustaf Skarsgård (Merlin), Shalom Brune-Franklin (Morgana), Katherine Langford (Nimue), Peter Mullan (Otec Carden), Daniel Sharman (Plačící mnich), Lily Newmark (Pym), Bella Dayne (Rudý Oštěp), Billy Jenkins (Veverčák)

S01E09: Poisons

S01E09: Poisons

Nimue zvažuje osudové rozhodnutí, Uther udělá vzdorný krok a Gawain zjistí, že ne všechno je tak, jak se zdá v táboře Červených Paladínů.

sk
17.7.2020
56 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Nimue byla fakt tvrda jak potrestala viniky a Uther už konečně začal uvažovat a odhodlal se zabit matku a Plačici mnich neměl chybu a otec Carden byl fakt perfektni jak na všechno odpovida silou.

redaktor
21.8.2020 | 15:38:29
RedRose

všichni proti všem, ale nějak se nemůžou hnout z místa. přicházejícího finále se trochu bojím… …vlastně nebojím, horší to už asi být nemůže…

16.8.2020 | 14:49:57
Lex Luthor

Díl o ničem

28.7.2020 | 15:41:40
Svjatogor

Poutníci, přivítejte zde bratra Jarmila. Je to klidný člověk, který nepije a nemusí vidět krev. Chce vidět výsledky. Proč? Jeho hlídá opat Urinal, opata hlídá biskup Vaginal a biskupa sama Jeho Svatost. Bratr Jarmil je sice v pití kazišuk, ale jinak je pro každou špatnost. Naopak tajemný Nazgûl si prochází krizí identity. Sama epizoda je pouhou přípravou pro Grande Finale, takže v bolestech umírají pouze zbytné postavy.

Oceňuji výstroj / výzbroj, kázeň a vůbec důstojnost Jarmilovy gardy a dávám vysokých 60%! :-O

19.7.2020 | 23:01:16
Milano33

Keď už sa príbeh neuberá nijako zvlášť originálnym smerom a dej nám neponúka prakticky nič nové a vonkoncom nie niečo prevratné, aspoň intrigy stoja za niečo. Konečne sa nám kráľ Uther predviedol. Mám taký pocit, že charakterový vývoj Nimue už moc nedáva zmysel, buď je nerozhodná alebo proste mení názory a rozhodnutia podľa toho, ako sa to scenáristom práve hodí.

19.7.2020 | 16:26:17
captain

Zbytečný díl. Přešlapování na místě, hodně řečí a nic z toho… takový blázinec.

19.7.2020 | 16:04:01

Nepřehledněte

Kde se seriál Cursed natáčel?

Kde se seriál Cursed natáčel?

Nejenže nám Netflix představí Zaklínače, na kterého se můžeme těšit v prosinci 2019, ale v roce 2020 se budeme moct těšit na příchod seriálu Cursed, který bude pojednávat o Jezerní paní. V článku se dozvíte informace o lokacích a zároveň si můžete prohlédnout i fotky z natáčení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama