Zdroj: Syfy
Šestice lidí se probudí na vesmírné lodi bez vzpomínek na to, kdo jsou. Pamatují si pouze jak – jak řídit loď, jak používat zbraně a především jak být asijským mistrem bojových umění. Kdo jsou? Proč jsou spolu? Jaký je jejich účel? A co ten Android, který se s nimi také probudil a snaží se je zabít? Uvnitř naleznete snímky z aktuální epizody. Mohou prozrazovat děj!
Určitě si přečtěte proč se těšit na Dark Matter a hned potom si pusťte regulérní trailer a sérii kanadských trailerů včetně jedné ukázky z epizody. V galerii si můžete prohlédnout fotografie hlavních postav nebo si přečíst jejich charakteristiku. V seriálu nás také čeká spousta zajímavých hostující herců.
Foto: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /9
peto166
ejha… mam rad taketo serialy.. uz sa tesim na titulky… :)
komja
Zatím to vypadá dost zajímavě takže těším se na další díl :D
migthedragon
Ty konverzace s androidkou ve vesmíru mi připadaly jako nějaká variace vesmírného sheldona z big bang theory :D
Jinak ale seriál vypadá hodně nadějně. Jsem rád, že mám alespoň jeden, který mě zaujal v letní sezóně.
ScaryX čestný člen redakce
Jj Sheldon mě taky napadl :D
misak1992
Nevíte někdo náhoodu jestli se dělá na titulcích či jestli je někdo bude dělat? :) Předem díky :)
#7 MasinakaTubb
Nikomu z Vás to nepřišlo jako vybrakovaná Firefly + Andromeda? Ale jinak pěkné zpracované, uvidíme co s tím bude dál :)
#9 lightbrand2Masinaka
#5 misak1992: na serialzone to myslím překládají.
#8 1Bobesh11Bobesh1 admin
#7 Masinaka: Překládá to ScaryX, který spravuje i tuto stránku :D
lightbrand2
#6 Tubb: Andromeda jak poleno :-)