Zdroj: Syfy
Pokračování dění v galaktické věznici nám přineslo mnohé zvraty. Vzpomenete si na všechny události? Otestujte své znalosti v našem kvízu.
Zdroj: Syfy
3 sezóny | Syfy | 44 minut
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Netflix
| Apple TV Plus
| Canal+
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /10
Blázen z Jericha
9/10 tu epku jsem asi hltal tak moc, že se mi vybavily i blbosti
Ridos
Vyhodnocení kvízu: 8 správných odpovědí z 10
Slušný
Kothy
7/10
BadExHuman
9/10 okey, koukal jsem na to zrovna včera :D vlastně jsem od pondělí stihl kouknout na všechny díly :D
Cristie
6/10 – evidentně jsem sledovala víc děj než než jednotlivé události. Chce to skouknout ještě jednou. To dám.
angel216
10/10 Asi to je tím, že je to v současné chvíli jediný seriál, který sleduji, takže se mi to nemůže plést :)
sandokan555
8/10 ale ta desiata otazka bola trosku ehm … pretoze pocita sa medzi veznou aj Patka ?
#10 Predator5552ScaryX čestný člen redakce
Nebyla za vězně označena, i když sama chtěla. Ale hlavně neměla mundúr :-)
Exie_
8/10. Ten počet věznů a běsnění Android jsem nějak nepočítal. :D
Predator5552
#7 sandokan555: Jasně že ano. Pětka byla vězeň. Jen pro svou nezletilost byla „uvězněna“ v části pro zaměstnance.