Dark Matter Novinky o nadcházející třetí řadě

Novinky o nadcházející třetí řadě

Novinky o nadcházející třetí řadě

Zajímají vás detaily a zajímavosti z nadcházející série? Joseph Mallozzi, jeden z tvůrců seriálu, prozradil některé zásadní informace k novému příběhu a postavám. Pozor na případné spoilery!


18 1
28.5.2017

Na palubě Razy opět přivítáme nové postavy, Adriana Maro a Solaru Shockley. Uvidíme, nakolik na ně bude původní posádka vlídná či jak dlouho přežijí. Další tváře se postaví i po bok nynějšímu císaři Ryo Ishidovi. Coby jeho nový ranař bude vystupovat Ash a pak také Teku Feonsei, který se u dvora utká o císařovu přízeň s Misaki.

A co nového se chystá u našich ústředních hrdinů? Android už dávno vyměnila svou původní modrou uniformu na krémově bílou barvu a tím výčet jejích převleků zdaleka nekončí. Navíc si zvolí své osobní označení. Bude tak mít konečně své vlastní jméno! Oproti zbytku posádky toho o mladičké Pětce z doby před Razou víme poměrně málo. V začátku série se tak podíváme víc na zoubek její minulosti a pro Pětku to bude velké odhalení. O Dvojce už dobře víme, že byla vytvořena v laboratořích Dwarf Star Technologies, ale proč… to je otázka na kterou se konečně dočkáme odpovědi.V předchozích řadách se posádka Razy utkala s rozličnými nepřáteli, ale tentokrát se jejich protivníkem stane jeden z nich. Čtyřka, který má velmi nebezpečnou výhodu. Zná jejich minulost, jejich slabiny a jejich tajemství. A nejspíš nebude s jejich využitím příliš váhat. Zároveň se tak stane velmi důležitou figurkou v bitvě o osud celého známého vesmíru. Šestka v honbě za vykoupením hříchů posádky všechny neúmyslně zavedl do pasti, která skončila výbuchem stanice Eo-7. Jak tento neúspěšný pokus o odvrácení války korporací ovlivní jeho dlouhodobé lidumilné plány? To se snad brzy dozvíme. Zároveň bude opět čelit svému osobnímu nepříteli a vůdci procyonského povstání, Generálovi. To Trojka, ten během první řady odhalil svou ztracenou lásku, během druhé série zase našel svou zapomenutou náhradní rodinu a nyní ho čeká překvapení, které otřese v základech jeho bezstarostným charakterem.

Samozřejmě nás také čeká návrat některých známých tváří. Těšit se můžete na velitelku Truffaultovou, drsnější a akčnější než kdy předtím. Celkem pochopitelně se vrátí poručík Anders, který Šestce pomohl během útoku na Eos-7. Dále pak by se poměrně překvapivě měli objevit Wexler a Tash, kteří jsou sice v aktuální realitě mrtví, ale v nějaké jiné jsou zjevně naživu. Zároveň se taky nejspíš budeme muset rozloučit s případným hostovaním Davida Hewletta v jeho roli Tabora Calcheka, ve třetí sérii se s ním nepočítá.

Čeká nás další akční dobrodružství.

A teď k příběhu samotné třetí série. Po explozi vesmírné stanice v závěru druhé řady se také každá postav ocitne na vlastní cestě, aby se všichni opět shledali na palubě Razy. Kromě odhalení, jak to s našimi hrdiny dopadne, se můžete speciálně těšit na čtvrtou epizodu, která bude podle herců i tvůrců opravdu „divoká“. Tak se nechme překvapit. Vzpomínáte jak v osmé epizodě druhé série přicestoval s posádkou Razy z paralelního vesmíru ještě někdo jiný? Tak v šesté epizodě se dozvíme kdo! A ona tajemná entita jíž slouží Alexander Rook v podání Wila Wheatona? Počkejte si na desátou epizodu. Zajímá vás osud lodi Jasnozřivých? Tak ta je pořád „tam někde“ plující vesmírem. Jestli se zapojí do děje se budeme muset nechat opět překvapit.

A na závěr ještě ty nejzajímavější události této řady ve zkratce: odhalení původu Android, časová smyčka, návrat některých až příliš známých tváří, překvapivé změny v loajalitě a také epizoda, kterou jeden z tvůrců seriálu popisuje jako "Když Návrat do budoucnosti potká Stranger Things.

Rozhodně se máme na co těšit. Máte už 10. červen tučně zakroužkován v kalendáři?

Foto: Syfy

Diskuze /2

doxtan

Ano, desátý červen mám tučně zakroužkován už třičtvrtě roku.

28.5.2017 | 21:03:21
evaval

už se hrozně těším, nejlepší je, že 9/6 budou odvysílány 2 ep. naráz :-)

29.5.2017 | 9:26:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás