Zdroj: Syfy
S našimi oblíbenými zločinci se uvidíme i příští rok. Stanice Syfy prodloužila seriál Dark Matter pro třetí sérii.
Hlavní tvůrce seriálu Joseph Mallozzi už od začátku druhé série ohlašoval práce na třetí řadě a nemýlil se. Stanice seriál prodloužila pro léto roku 2017, pravděpodobně opět 13 epizod.
Kriminálníci opět na scéně. Foto: Syfy
Co říkáte na tu novinku? Potěšila vás zpráva o pokračujícím dobrodružství našich hrdinů? A dokážou konkurovat úspěšné první a druhé sérii? Která je asi nejlepší?
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /17
Lyra
jeden z nejoblibenejsich serialu
palo123
Vyborne.Serial som si celkom oblubil a som rad ze bude pokracovat aj dalej.
Marcus Flavius
Raza mě baví, takže proč ne , super :-)
peto166
juhu :)
Cristie
Super. A díky za titulky.
Amper
Super, nejlepší sci-fi v poslední době.
#12 Angiskalloo
to je fajn. Fakt podarené scifi v poslednej dobre :)
Dope.Tonic
Druhá série se pěkně rozjela, jen tak dál :)
Ridos
Super
Kafka Tamura
To je fajn. Z dlouhodobého hlediska už méně. Protože narovinu, není to žádná extra třída, je to béčko jak vyšité s bídně hrajícím castem. Tak pokud šéfíci vidí, jaký má uspěch taková kravina (přestože se mě taky líbí a sleduji… avšak v rámci možností, kterých moc není), tak se trochu bojím, že do budoucna nebudou mīt impulz tvořit něco na vyšší úrovni, propracovanějšího, méně naivního a víc drama.
A opět mě napadá, že už by kurec měli něco z vesmíru udělat HBO. Už mě se*ou. Fanoušci všech zemí by se měli spojit a bombardovat tímto HBO… a Netflix.
#11 ScaryX #12 Angi #13 sandokan555ScaryX čestný člen redakce
#10 Kafka Tamura: Od Syfy teď nic světobornýho vážně nečekej. Sami prohlásili, že se zaměří na oddechovou zábavu, čemuž jejich aktuální paleta seriálů taky odpovídá.
#12 Angi #14 Kafka TamuraAngi
#10 Kafka Tamura:
#14 Kafka Tamura#11 ScaryX: The Expanse je od syfy! A rozhodně to není oddechovka, ale slušné drama. Už aby někdo přeložil pátou knihu sakra…
#6 Amper: A jaké třeba scifi seriály jsi v poslední době viděl, pro porovnání?
sandokan555
#10 Kafka Tamura: pozri si Cleopatra 2525 a pochopis co je v skutocnosti B-ckovy Sci-fi serial. A to dokonca mal 2 sezony …
#14 Kafka TamuraKafka Tamura
#11 ScaryX: Áha.
#12 Angi: Ano, za Expanse buďme rádi. Bohužel jedna vlaštovka jaro nedělá :/
#13 sandokan555: To už bude asi zase jiná liga. :)
medojed
Dobrá zpráva.
Alenn
Expanse a Dark Matter jsou nej sci-fi od konce BSG a Firefly a to ještě jsou na Syfy což je taky ruská ruleta.
Sichr
Klidně bych k tomu doplnil Defiance, což je taky SyFy. Perfektní práce, žádné hippičoviny.