Dark Matter Skutečná identita: Jednička

Skutečná identita: Jednička

Skutečná identita: Jednička

Jako zajímavost pro zvědavé fanoušky seriálu uvádíme novinářský článek ze závěru posledního dílu v české podobě. Díky němu se dozvíme zase o trošku víc z minulosti jedné z postav, konkrétně Jedničky.

22 0
5.8.2015

DERRICK MOSS, DĚDIC JMĚNÍ MOSSŮ, UVÁDÍ CHARITATIVNÍ KAMPAŇ 

Derrick Moss, prezident a CEO společnosti CoreLactic Industries, včera večer na Alpha Centauri 8b uvedl charitativní večírek na podporu sociálně slabých dětí z celé galaxie. Společně se svou ženou Chatherine pobídl návštěvníky, aby štědře přispěli na tuto kampaň. Sami Mossovi přispěli celých 10 trilionů kreditů a skrz jejich vliv společnost CoreLactic Industries přispěla dalšími 30 triliony.

(Derrick Moss se zdá být dobrým člověkem. Foto: Syfy)


Pan Moss ve svém proslovu prohlásil, že: „85 % dětí v galaxie žije v chudobě, celé rodiny živoří s méně než jedním kreditem na den. Pokusit se vymýtit chudobu, kdekoliv to bude možné, je zodpovědnost všech s politickou a finanční mocí.“

Venku před místem konání večírku se shromáždil dav protikorporátních demonstrantů. V rukou nesli cedule a skandovali protikorporátní slogany. Jedna z demonstrujících, která si nepřála být jmenována, nám vysvětlila, že: „to multikorporace jsou zodpovědné za nerovnost. Lidé jako oni potřebují, aby část galaxie zůstala chudá. Takovéto večírky jsou jen přetvářkou.“

(Byl to osamělý střelec, nebo jde o rozsáhlejší spiknutí? Foto: Syfy)

Otázky a odpovědi o úloze Trojky v celé této situaci teprve nadejdou. Šlo o náhodné zabití či promyšlený akt, za kterým stojí mocnosti v pozadí? Seriál si s myšlenou multikorporací prozatím jen pohrává. Nerozjel hru tak tvrdě jako bratříček Killjoys. O to silnější může být jeho finiš, případě dějová linka v další sérii. Jen se nebojte, o korporacích a hlavně Galaktickém úřadu ještě hodně uslyšíme.

Co si o tom myslíte vy? Jak se Jednička vyrovná s nově nabytými informacemi? Zvládne to se stejně chladnou hlavou jako Čtyřka? Ten se ostatně postaví své minulosti čelem v nadcházející epizodě. Jaké to bude mít následky zjistíme již tento víkend.

Diskuze /7

Reaver

Ale o jednicce tam nic neni, nebo tam oni nekdo neco stoho vycet?

5.8.2015 | 20:26:17
Reaver

tam sem ja blbej no xD

#3 RabidTS #4 Michelle84
5.8.2015 | 20:27:27
RabidTS

#2 Reaver: Stavajú sa aj horšie veci a v lepších rodinách :D

5.8.2015 | 21:58:49
Michelle84

#2 Reaver: :D :D

5.8.2015 | 22:03:15
Mattman

Podle mně šlo o to že Jednička as. Derrick Moss zjistil kde je trojka no a aby ho nikdo nepoznal tak nějakým způsobem na sebe vzal podobu Jace Corsa. Ale nevím proč si vzal zrovna podobu Corsa.

6.8.2015 | 15:20:42
Sillia

Myslím, že (pokud si dobře pamatuji) Corso se právě s posádkou Razy domlouval na spolupráci a měl být chvíli s nimi. Derrick to zjistil a tak si nechal něco udělat a vydával se za něj, aby mohl Trojku zabít. Bohužel ve špatný čas na špatném místě.

6.8.2015 | 16:18:19
washcaps

nenechal si urobiť niečo, ale plastické operácie. naznačil to už skutočný Corso a po poslednej epizóde je to vďaka tranzitu úplne jasné…

7.8.2015 | 16:17:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás