Dark Matter Druhá řada už nás láká

Druhá řada už nás láká

Druhá řada už nás láká

Před minulostí se neschováš. Tím spíš, pokud jsi nebezpečný zločinec hledaný po celém známém vesmíru. Se svou minulostí ale i zajištěním vlastní budoucnosti se bude muset porvat naše oblíbená posádka kriminálníků.


34 0
24.5.2016

Návratu naší skupinky psanců se dočkáme první červencový víkend. Do kalendářů si poznamenejte 2. červenec. A na co se v této řadě můžete těšit? Na spoustu unikátních lokací a dějových zápletek. Od věznice s vysokou ostrahou Hyperion-8, kde naši hrdinové nejspíš chvilku pobudou, až po jejich zapletení do intergalaktického spiknutí, kdy budou pátrat po zařízení, které by mohlo být klíčové v nadcházející válce. Také se připravte na návrat některých starých známých, ať už jde o Alexe Rooka v podání Wila Wheatona nebo velitelku Truffaultovou Torri Higginsonové, ale i na nové a zajímavé postavy.

Tihle za mřížemi určitě dlouho nevydrží. Foto: Syfy


Nově bychom pravidelně měli vídat Shauna Sipose (The Vampire Diaries) v roli Devona Taltherda, špičkového chirurga, jehož pronásleduje temná minulost, která by mohla představovat nebezpečí pro něho samotného i celou posádku (co mi to jen připomíná…). A dále pak herecky novou tvář Melanie Liburd, která ztvární tajemnou Nyx Harperovou, možnou spoluvězenkyní. Nebo Franku Potente (The Bridge (US)) jako inspektorku Shaddickovoudivize závažných trestných činů Galaktického úřadu, která si na naše psance pořádně posvítí. A čekají nás mnohé další postavy: Warden Treihan, správce jedné z nejobávanějších mezigalaktických věznic v kolonizovaném vesmíru. Arax Nero, stínový dozorce této věznice a bývalá postava zločinného podsvětí. Misaki Han, nová velitelka císařské stráže dvoru Ishidy. A jistě nebudou sami, kdo jim bude usilovat o život.

I vězni občas musí jíst. Foto: Syfy

Také se upustilo od číselných označeních a již byly uveřejněny názvy všech třinácti epizod druhé série, na jejichž podobě se svým hlasováním mohli podílet sami fanoušci. Na povrch také prosákly informace o prvních přípravách na potenciální třetí řadu z jinak pětiletého plánu. Když se poštěstí, tak nám tahle vesmírná jízda ještě chvíli vydrží.

A nyní si vychutnejte návrat posádky Razy v první upoutávce:

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Jirka555

už se nemůžu dočkat

25.5.2016 | 7:02:13
Michelle84

ja už sa tešiiiiiiiim juch :)

28.5.2016 | 0:23:48
ondr

To bude narez ...... cha

1.6.2016 | 1:20:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás