Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Příště nás čeká: Šestka se probouzí

Příště nás čeká: Šestka se probouzí

Šestka zřejmě vyvázl z velkého neštěstí, ale to nejhorší ho možná teprve čeká. Co si pro něj osud ještě nachystal?

8 0
11.7.2017

Thumbnail Play icon

Zdroj: Syfy

Diskuze /8

Lex Luthor

Šestka je od finále první série pro mě nejvíce podezřelý že vymazal posádce pamět poté, když byla ve stázi, myslím, že stále nevíme kdo to udělal, navíc myslím, že šestka asi nebyl v paralelním vesmíru kde posádka Razy neztratila pamět, byl to tajný agent galaktické police a jak se v závěru minulé epizody ukázalo je zdá se naprogramován aby nevědomky vykonával příkazy svých šéfů a pak je zapomněl, něco podobného bylo v seriálu Young Justice kde byl tajný agent klon Red Arrow

#2 ScaryX
11.7.2017 | 21:45:35
ScaryX

#1 Lex Luthor: Paměť všem (omylem) vymazala Pětka, protože se snažila zachránit Šetku. To už jsme se dozvěděli v závěru první řady. Stejně tak Šetka s ostatními v paralelním vesmíru byl, kde taky ze záznamu zjistil, jak ho Portia zastřelila :-)

I na současný standarty dobrácké Razy je ale pořád moc morální, takže mě jeho „odklonění“ moc nepřekvapí. Už tam moc nepasuje, stejně jako předtím Jednička. Jak vyřeší tu věc s agentem Nula by mě taky zajímalo :-)

#3 Lex Luthor
čestný člen redakce
11.7.2017 | 22:14:30
Lex Luthor

#2 ScaryX: Ok tak se zdá, že tam bude jen Boon doufám, že nezmizí taky jinka tam budou samé ženy, Boon tam má ted Harém Sára by se mohla nějak vypařit a mohl by mít volný vztah s jedničkou. Nebo by to jednička mohla zkusit i s Androidem herečku znám z Lost Girl kde byla Lesba

#4 evaval #7 Lyra
12.7.2017 | 4:43:04
evaval

#3 Lex Luthor: Jednička je mrtvý

Jinak Six je tuto sérii nějak upozaděný, mám pořád pocit, že se s ním brzy rozloučíme natrvalo jak kdysi s One.

#6 Lex Luthor
12.7.2017 | 5:27:07
Gabi3

Také souhlasím s tím, že je Šestka až moc podezřele kladný. Ale nemyslím si, že on je ten agent Nula. To by bylo divné, kdyby nám při zmínce o agentu hned na začátku ukázali kdo to je.

Mohl by to být třeba jeho kámoš Anders ( když už nám vysvětlili že vlastně nebyl mrtvý) a nebo Pětky sestra ( třeba má zlé dvojče ). Když už tam máme 2× Boona a 2× Portiu, proč tam nemít 2× Pětku. Lidská fantazie je neomezená, tak se cháme překvapit.

12.7.2017 | 8:44:08
Lex Luthor

#4 evaval: To vím, ale mohli by rekrutovat nějakého jiného muže třeba na nějaké vesmírné stanici, může to být třeba uprchlík nebo intergalatický námezdní lovec

12.7.2017 | 9:18:08
Lyra

#3 Lex Luthor: android je i ve skutecnosti lesba tak si nemyslim ze by byla rada s chlapem :D a sestku nesnasim, nelibi se mi nesympaticky a odporny suchar, mam rada tvrdaky jako boon

12.7.2017 | 13:55:35
Lyra

nechci aby jednicka byla lesba, je to nechutny

12.7.2017 | 14:01:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama