Zdroj: Syfy
Už tuto sobotu nás čeká dvojnásobné finále první řady. Posádka dostane nový úkol, aby se následně opět postavili jeden proti druhému. Kdo umře? Kdo přežije? A kdo koho zabije?
Fotografie z obou epizod naleznete v jejích profilech.
Zdroj: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /14
Fifipek
Přiznám se, že se mi ten seriál docela líbí. Jasně, je vidět, že do toho moc peněz nejde, ale myslím, že posádka byla sestavena docela zajímavě a dokonce i Android, jehož představitelku v Lost Girl zorvna nemusím, tak je tady zábavná :D
#2 ScaryX #7 VeronikaD #12 HolldirScaryX čestný člen redakce
#1 Fifipek: Stejně si nemyslím, že kdyby do toho narvali kupu peněz, tak by to nalákalo adekvátně víc diváku. Leda by ubylo keců na mizerný efekty :-)
#3 FifipekFifipek
#2 ScaryX: V téhle formě asi ne, ale samozřejmě víc peněz by asi znamenalo i jiné pojetí celého seriálu. Docela bych rád pokračování :)
Voocko
Super, dvojdíl… :) Zatím jsem si tenhle serial hodně oblíbil, doufám, že budou točit do nekonečna :-)
L0newolf
Hark! Will Wheaton
IIIvett
taky nechápu ty kecy na peníze atd., nemyslím si, že se na seriálu nějak extra projevuje množství peněz, efekty se mi celkem líbí, nevidím na nich nic špatného (teda až na to zhroucení planety v Episode 11, to se jim moc nepovedlo) :D
VeronikaD
#1 Fifipek: Lost girl jsem neviděla, ale ta androidka se mi tu hrozně libí :D :D je božíííí
VeronikaD
jak se říká… v jednoduchosti je krása :) a to podle mě platí u Dark Matter… naprosto skvělej serial.. kdybych žila v americe tak aby měli co nejvíc shlédnutí v televizi, bych zapla všechny televize doma a navedla všechny známý aby to taky měli všude puštěný :D jen aby ten serial neskončil :(
Doufám že udělají dálší serii.. jsem milovnice seriálu .. XXX se mi jich nelíbí ale zas koukám kolikrat na 10 seriálu najednou :D
VeronikaD
Casstiel
Opravdu sem obrovský fanda!!! Doufám v dalších xxxx serií a myslím, že kvalita je dost dobrá na to aby to mělo hodně pokračování… Peníze časem dodají, kdo kouká/koukal na Continuum tak ví jak to chodí (první serie, že občas skoro vidíte kulisy a každou serií se kvalita zlepšuje.
#13 pozitkarmavic
Dark matter je super ajkeď tam nie je veľa peňazí, perfektný príbeh, super postavy a to je najdoležitejšie na seriáli :)
Holldir
#1 Fifipek: Zábavná. Jako docela jsem se na toto těšil když jsem četl ze začátku informace a byl jsem zvědavý na ty její vtipy…ale doteď si nemůžu vybavit snad jedinou vtipnou scénu s androidem. Vtipná mi opravdu nepřijde. Jediný co by se dalo považovat za vtip je její nechápavost nad chováním lidí která občas připadá ironická…toť vše
pozitkar
#10 Casstiel: Continua je škoda, takhle to zaříznout kratší sérií, ale je fakt, že už se do toho zamotali moc. Ale třeba 12 Opic taky nemá moc vysoký rozpočet a přehnané efekty. Opravdu to o penězích není.
L0newolf
Mno taky bych nerad, aby seriál utnuli. Posádku Razy jsem si oblíbil :-)