Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Mezinárodní trailer a první plakát

Mezinárodní trailer a první plakát

Po prvním teaser traileru na film Smrtonosná past: Opět v akci ze začátku měsíce tu máme nový trailer mezinárodní, plus i vůbec první oficiální plakát k filmu. Uvnitř tohoto článku tak najdete právě jak nový plakát, tak i trailer s českými titulky.

1 0
25.10.2012

A aby toho nebylo málo, tenhle nový trailer je i podstatně lepší než ten první. Ale ne proto, že by prozrazoval víc ze zápletky nebo že nám potvrdil očekávané cameo Mary Elizabeth Winstead.

Tenhle nový trailer je o tolik lepší hlavně proto, v jakém duchu se drží. Pokud se totiž v něm navozená chemie otce a syna McClaneových (Bruce Willis a Jai Courtney) skutečně chytne i v samotném filmu, mohla by pátá Past být skutečně zábavnou podívanou a především filmem, který už by se na první pohled nejevil tak zbytečným.

Už od premiéry filmu Smrtonosná past 4.0 stále tvrdím, že tady by se měla celá série utnout a přestat tak pořád pokoušet štěstí. Čím víc se toho ale kolem páté Smrtonosné pasti odkrývá, tím víc naděje se mi postupně dostává. A že její režisér John Moore zatím nenatočil žádný pořádný film? Inu, to Len Wiseman před rokem 2007 taky ne… A vlastně ani po něm.

Thumbnail Play icon

Zdroj: ABC

  • 61404.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama