Divergent (Divergence) Veronica Roth viděla Divergenci

Veronica Roth viděla Divergenci

Veronica Roth viděla Divergenci

Autorka Divergence, Veronica Roth, si udělala výlet do Los Angeles a letěla se podívat na to, jak vypadá filmové zpracování prvního dílů její trilogie.


1 0
15.3.2014

Jak sama řekla, tak pro každého autora je velmi zvláštní moment, kdy uvidí na plátně, to, co ještě nedávno existovalo pouze v jeho hlavě. Veronicu film bavil tak moc, že si chvílemi musela připomínat, kdo celou sérii vymyslel.

Hlavní hrdinku Tris a hlavní mužskou postavu Čtyřky, jsme si všichni představovali odlišně, ale nakonec pro tyto role byli vybráni Shailene Woodley a Theo James. Někdo s tím nemusel byl spokojený, někdo ano. Co nás alespoň trochu uklidní je, že Veronica se vyjádřila tak, že lepší Tris a Čtyřku jsme si nemohli přát.


Novinkou je menší role ve filmu i pro samotnou Veronicu. Budeme ji moci vidět jako členku frakce Neohrožených.

Jedná se o scénu, kde Tris sjíždí na laně z vrchu Hlavy.

Celkově byla s filmem velmi spokojená a stejně jako my se nemůže dočkat premiéry, která se bude konat 18.3. v L.A. Divergence bude mít celkem dvě hodiny a dvacet minut!!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás