Divergent (Divergence)
84/100 - 17×

Divergent(Divergence)

Chicago obklopuje močál a ostnatý drát. Společtnost je rozdělena do pěti frakcí a to na Mírumilovné, Sečtělé, Odevzdané, Neohrožené a Upřímné. Beatrice Prior se narodila v Odevzdanosti a teď, stejně jako ostatní šestnáctiletí, si musí zvolit frakci, ve které stráví zbytek svého života…

USA | 2014 | Ukončeno
žánr
Drama, Romantický, Sci-fi
hrají
Ansel Elgort (Caleb), Zoë Kravitz (Christina), Theo James (Čtyřka), Jai Courtney (Eric), Kate Winslet (Jeanine), Miles Teller (Peter), Shailene Woodley (Tris), Maggie Q (Tori)

Oficiální trailer k Alianci

Oficiální trailer k Alianci

Minulý týden byl vypuštěn oficiální trailer k první filmové části knižního finále ságy Divergence. Skupinka odvážných obyvatel Chicaga, v čele s Tris a Čtyřkou, se vydá za hranici vysoké zdi. Ukázky z filmového pokračování si můžete vychutnat i s českými titulky.

16 1
16.11.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Jemily

No tak trailer je skvělý ale....... Tak 90% linie z knihy je podle traileru v tomhle filmu. O čem bude sakra Ascendant? A jsem slepá jenom já nebo s nimi do města nešel Uriah? To doufám nemyslí vážně. No tak snad to nebude takové zklamání jako s Rezistencí ( Jsem nějaká tvrdá dneska :D )

#2 vytany
16.11.2015 | 9:58:57
vytany

#1 Jemily: Taky doufám, že tam Uriah bude, jeho příběh je velmi důležitý.

16.11.2015 | 10:53:52
PecaCZE

Jednička se mi moc líbila, na dvojku jsem ani koukat nechtěl nevypadalo to dobře pro mě a trojka by mohla dopadnout dobře.

16.11.2015 | 11:34:00
RhaeLin

‚You are the only one.‘ Proč z ní pořád dělají vyvolenou hrdinku? Jedna z věcí, které mi na knížce přišly zajímavé bylo, že Tris byla vesměs obyčejná a to, co dokázala, nebylo proto, že by byla nějak předurčená, ale protože se prostě kousla a zvládla to. A najednou je z ní další vyvolená spasitelka… Pokud ta věta nebyla vytržená z kontextu, ale podobně ji vykreslili už v Insurgent… Každopádně jsem poměrně zvědavá, jak to s těmi filmy nakonec dopadne.

RhaeLin
16.11.2015 | 15:07:56
antana

doufám ze tam Uriah bude :) a snad to bude podle knižní předlohy protože Rezistence nedopadla moc dobře

11.3.2016 | 11:50:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Reklama

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama