Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E01: Vows

S02E01: Vows
26.9.2009
50 minut

Paul Ballard si najme Echo na dlouhodobý úkol, aby mohl chytit překupníka zbraní Martina Klara, za kterého se Echo vdá. Dr. Saundersová po zjištění, že je loutkou, dělá Topherovi ze života peklo. Echo si po jejím zákroku nějak dá dohromady, kým Saundersová byla a nazve ji jejím pravým jménem – Whiskey. V noci se vplíží za Topherem a ten jí poví, proč z ní udělal doktorku – ztratili Dr. Saunderse a DeWittová potřebovala urychlenou náhradu, Whiskey je zničená. Echo je Klarem odhalena, když se snaží odvrátit prozrazení (a téměř se jí to povede), náhle se zeptá: „Koho ze mě udělali tentokrát?“. Klar vezme Echo na letište, na místo předání dalších zbraní, zadrží Ballarda, Echo se sesype a je zmatená ze všech svých nahraných osobností, nakonec ale Klara dostane. Dr. Saundersová odjíždí z Domu. Echo se svěří Paulovi, že si uvědomuje, kým vším byla, ale netuší, kdo byl jejím pravým já a chce najít sebe samu – dívku jménem Caroline. Paul jí slíbí pomoc a stane se jejím novým patronem.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Alexis Denisof, ako jeden z obľúbencov Jossa Whedona, neskutočne potešil, za jeho účinkovanie v seriály som nesmierne vďačný. Jeho postava Daniela Perrina si ma ihneď získala. Dr. Saunders robí z Topherovho života peklo. Dokonca sa jej podarilo zahrať úžasné divadielko v Topherovej posteli. Táto scéna bola jednoducho fantastická, ich rozhovor ma naplno pohltil do seba, bol dojemný a k tomu všetkému bola Claire neskutočne príťažlivá a scény s ňou boli nesmierne šťavnaté. A to všetko pospolu utvorilo túto silnú, skvelo napísanú, parádne zahranú a emóciami nabitú scénu. Som rád, že si nakoniec všetko ujasnili medzi sebou. Žiaľ, odchod Claire na konci zamrzel, bude mi veľmi chýbať. A Adelle spravila Paulovi ponuku, ktorej sa nakoniec chopil, čiže sa stal novým Handlerom pre Echo.

12.1.2021 | 23:52:03

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů