Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E02: Instinct

S02E02: Instinct
3.10.2009
2 090 000
50 minut

Echo dělá manželku muži a matku jeho dítěti. Zdá se jí ale, že její muž Nat podniká něco nekalého, což se Echo nelíbí. Mellie je propuštěna z Domu, DeWittová se k ní zastaví a žádá ji, aby přišla do Domu na diagnostiku, kterou promeškala. Echo si myslí, že ji její manžel Nate chce zabít a volá své kamarádce Kelly (Sierra), aby pro ni přijela. Náhle před dům přijede černá dodávka, seberou do ní Sierru a vystoupí z ní Paul. Echo i se svým malým dítětem rychle ujede autem a odjede na policii. Ballard ji sleduje, seberou jí dítě a Paul si ji odvede. Mellie je zrovna na prohlídce, když Paul přivede Echo do domu. Odtud se snaží utéct, ale je zastavena a uspána. Pro Paula je nepříjemné setkání s Mellie, naštěstí pro něj ona samozřejmě netuší, že s ním dřív měla vztah. Poví mu, že chápe jeho strach o Echo, ale že bude v pořádku, stejně jako ona sama, když právě teď po pěti letech byla z Domu propuštěna. Echo se probírá ze zákroku, omračuje Tophera a odjíždí si pro dítě zpátky do Natova domu. Nový agent Daniel začíná pátrat po Domu a má dokonce i některé důkazy, dokonce i jméno, kterého se může chytnout. DeWittová rychle varuje Nata, aby opustil dům, Echo mezitím ale malého Jacka unese. Ohrožuje Nata nožem, náhle v ní ale cosi přeskočí a uvědomí si, že není sama sebou a Nate jí poví, že si ji najal, aby dělala Jackovi mámu. Echo mu malého vrátí, do domu přijíždí Paul a znovu si s ní povídá o jejích předešlých pocitech, o tom, jak je ze všeho zdrcená. Znovu jí slibuje, že jí z Domu pomůže a Echo dodává, že už nikdy nechce žádný zákrok.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Topher zase prekonal sám seba, keď nielenže dokázal pozmeniť kód v Echynom mozgu, ale tentokrát dokázal pozmeniť jej celé telo na fyzickej úrovni. Spravil s Echo milujúcu matku, ktorá sa riadila svojimi materskými inštinktami. Preto sa za žiadnu cenu nechcela vzdať svojho dieťaťa. A o to bolestivejšie pre ňu bolo, keď ju pripravili o jej dieťa. Tá scéna bola riadne vypätá a dojemná zároveň. Vskutku to vo mne vyvolalo kopu emócií. Záverečný rozhovor medzi Echo a Paulom bol silný. Tiež som zvedavý na to, akú hru Daniel proti Dollhouseu začne.

12.1.2021 | 23:52:09

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů