Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E03: Belle Chose

S02E03: Belle Chose
10.10.2009
2 250 000
50 minut

V Domu ošetřují sériového zabijáka Terryho, synovce vlivného (a pro Dům důležitého muže) pana Karrense. Jelikož je v kómatu a potřebují, aby pověděl vše o svých činech, nahrají jeho osobu do těla Victora, kterého Paul vyslýchá. Patronství Echo převezme Boyd a vyráží s ní na úkol. Echo je studentkou, se kterou se má její profesor vyspat. Paul žádá po Terrym, aby prozradil, kde skrývá své oběti. Karrens vezme Terryho na projížďku autem, aby si s ním promluvil sám, Terry ho omráčí a uteče. Mezitím se Terrym unesené dívky probouzejí z paralýzy. V profesorově kanceláři se situace pomalu dostává blíž a blíž k bodu varu. Topher najde způsob jak Terryho (Victora) vymazat, není ale úspěšný. Echo s profesorem tančí, když jí poví, že Echo má nad ním moc a je neuvěřitelná žena, Echo ho probodne a opět se v ní pomíchají všechny její postavy. Při nepovedeném výmazu Victora na dálku se pomíchají frekvence a stane se z něj neškodná studenta, zatímco Echo je teď sériovým zabijákem. Dostane se ke svým (Terryho) obětem a když je chce zabít, najednou se sama od sebe vymaže a začne unesené ženy přemlouvat, aby Terryho zabily, protože on nikdy nepřestane. Po chvíli již Echo odvádí Paul zpátky do Domu, kde se Echo setkává s pravým Terrym, upoutaným na lůžku.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Čeliť psychopatovi a sociopatovi v tele Activea bolo nesmierne ťažké. Situácia sa riadne zvrtla v momente, kedy opustil priestory Dollhouseu a bol vypustený do ulíc. Napätie sa dalo priam až krájať. Topher musel aplikovať výmaz na diaľku, ktorý sa nevydaril úplne podľa predstáv. Výsledok bol taký, že sériový vrah iba vymenil telo Victora za telo Echo. Avšak musím uznať, že Victor si to dával neskutočne na tej párty, to bolo teda k popukaniu. Tiež je viac než zrejmé, že Paula aj naďalej priťahuje Echo, čo je prekážkou.

12.1.2021 | 23:52:14

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů