Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E13: Epitpah 2: The Return

S02E13: Epitpah 2: The Return
sk
23.1.2010
50 minut

Svět je stále ve válce, přeživší z Epitaphu One se stále skrývají před zabijáky a malá holčička s otiskem Caroline touží po tom spasit svět. Vojáci, kterým přezdívají Řezníci, je napadnou a chtějí se jich zbavit, zasáhne ale Echo. Harding, kdysi jedna z vůdčích osobností Rossumu, se s Echo setká a vysmívá se jí, že kdyby kdysi nezničila Rossum, pravděpodobně by nedošlo k takové krvavé budoucnosti. Echo ho zabije, ačkoliv ví, že Harding je několikrát zálohovaný.

Šílený Topher se snaží kdesi v laboratoři přivést svět zpět tam, kde ho zanechali. V téhle bláznivé budoucnosti má Sierra syna, DeWittová s nimi pracuje na farmě. Echo se znovu snaží pomoci a zverbuje celou farmu, kde žijí všichni, kteří zničili Rossum a ti, kteří v Epitaphu One objevili Dům.

Echo pošle pro Victora, který je členem nějaké válečné organizace a rozhodne se všem znovu pomoct a společně vyrážejí do Domu. Zpátky ve městě už zbývá jen pár Řezníků, kteří teď požírají už jen sami sebe, aby přežili, zvítězí vždy jen ten nejsilnější. Paul je zabit, všichni kromě něj se vloupou do Domu, kde najdou Alphu, který je však již dlouho jejich spojenec a tajně udržuje Dům v pohotovosti a stará se o něj. Dojde ale ke vzpouře Victorových vojáků, kteří chtějí zabít Tophera, aby nic nemohl opravit a oni z toho mohli prosperovat, naštěstí jsou včas zastaveni.

Sierra ničí všechny Victorovy nahrávky, protože si není jistá, že by ji Victor stále miloval. Echo je z toho vyvedená z míry a ačkoliv předtím nedávala moc na jevo, že ji Paulova smrt zasáhla, najednou vybuchne a zhroutí se. Topher přijde na způsob, jak všechno vrátit do pořádku, je ale srozuměný s tím, že při spouštění pravděpodobně zemře. Sierra předvede svého syna poprvé Victorovi, který se rozhodl skoncovat se všechnou technikou a zbraněmi, které kdy využíval.

Alpha požádá o odchod, aby mohl být sám, když znovu dojde k pulzu, který všem zbylým na světě vrátí jejich původní osobnosti. Jediné, co si před svým odchodem přeje je, aby byl zničen celý Dům. Adelle všechny vyvede na světlo a Topher se vydá na sebevražednou misi. Při spuštění pulzu umírá, všichni zbylí se navrací sami k sobě. V Domě zůstává Echo, nahraje do sebe znovu sebe samu a uloží se ke spánku.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

A vraciame sa do dystopickej budúcnosti. Aj tento príbeh si zaslúži riadne zakončenie, ktorého sa aj dočká. Echo a Paulom sú skvelý parťáci, lenže žiaľ osud nedovolil, aby skončili spolu. Echo sa z jeho smrti úplne zrúti. A taktiež chce, aby Priya znova našla cestu k Tonymu. Sú z nich šťastná rodinka. Topher sa za ten čas úplne zbláznil a je z neho dosť šialený vedec. Jeho duševného stavu mi boli dosť ľúto a zamrzela ma správa, keď sa rozhodol aktivovať bombu, aby zachránil svet. Zomrel ako skutočný hrdina. Aj Alpha sa nám vrátil a už nie je tým psychopatickým a zároveň geniálnym vrahom, akým býval. Zmenil sa a bolo to cítiť, mal som z neho radosť. On bol fakt boží! Zakončenie bolo naozaj dojemné a mimoriadne emotívne. Pekne nám to skončilo. Tento seriál mi bude veľmi chýbať.

12.1.2021 | 23:53:19
marwin836

Neskutečné finále.

9.8.2013 | 13:45:45

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů