Dracula (Drákula) Dnešní epizoda 1.05: The Devil's Waltz

Dnešní epizoda 1.05: The Devil's Waltz

Dnešní epizoda 1.05: The Devil's Waltz

Pauza ve vysílání je za námi. Můžeme si tedy vychutnat novou epizodu a těšit se, že za týden bude zase další, jak má být. V celém článku si můžete připomenout, co nás v aktuální epizodě čeká.

Titulky pro vás překládají _karel_ a Sa20sena – děkujeme.


2 0
30.11.2013

Harker zjišťuje, že General Shaw není ani zdaleka tím hrdinou, za kterého se vydává ve společnosti. První pokus Van Helsinga se slunečním sérem dopadne katastrofálně. Agenti Lorda Davenporta unesou a mučí Renfielda. Zásnubní večírek Miny a Harkera je ve znamení zrady, stačí totiž jediný tanec Miny a Graysona aby to otřáslo jejich vztahem.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

haneri

Ahoj, chci se zeptat, kdy budou hotové cz titulky k páté epizodě. Díky

1.12.2013 | 17:43:34
Bobisudka

Díky moc za titule, jste úžasní!! :) jinak se musím zeptat, taky vám přijde, že má Jonathan – pan Greyson – Dracula hrozně moc skelný oči? Přijde mi to, že by měl každou chvíli brečet pořád :/ Ale jinak je skvělej, to bez debaty, jen mě to tak napadlo…

#3 chilli7
webmaster
1.12.2013 | 21:53:54
chilli7

#2 Bobisudka: Jo, taky to tak vidím. Jak jsem napsala v hodnocení pátého dílu, Meyers je skvělý herec, to se o něm ví už dávno. Vypadá jako tvrďák, ale je zároveň nesmírně citlivý. Když si uvědomím, co všechno jeho postava má za sebou, tak se nedivím, že pokaždé, když vidí Minu, je poněkud rozhozený. Já po stovkách let vidět lásku svého života, kterou mi někdo před očima upálil, tak bych asi nebyla tak silná, jako je on:-) Dostal mě ten tanec, jak se kamenně tvářil, když tančil s Minou, a pak byl najednou s Ilonou, měl úplně jiný výraz ve tváři, naprosto dojatý a strašně šťastný. To bylo naprosto dokonale zahrané.

#4 Bobisudka
2.12.2013 | 12:51:33
Bobisudka

#3 chilli7: Ten tanec byl úchvatný. To zahráli na výbornou, jako všechno :) A v dnešním díle své herecké kvality opět ukázal :)

webmaster
7.12.2013 | 18:01:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI