Dracula (Drákula) Meyers: Bez výplaty až do konce série!

Meyers: Bez výplaty až do konce série!

Meyers: Bez výplaty až do konce série!

Možná jste obeznámeni se smutnou minulostí herce J. R. Meyerse. JRM se léčil (doufejme, že úspěšně) ze závislosti na alkoholu. Mysleli na to i tvůrci seriálu Dracula. Z obav, aby herec znovu nespadl do problémů a nesekl s natáčením, zakročili a verdikt byl jednoduchý. Nezaplatí mu.


1 0
1.1.2014

Jonathan Rhys Meyers podepsal podmíněnou dohodu, která zahrnovala zadržení jeho výplaty, dokud nebude zakončena produkce 1. série seriálu.


Starší společná fotografie, vpravo Bob Greenblatt.Robert Greenblatt, předseda NBC Entertainment, měl představu o herci pro roli Alexandra Graysona – byl jím Jonathan Rhys Meyers. Pracovali společně již dříve, Greenblatt jako prezident Showtime dohlížel na Tudorovce, kde hrál Jonathan krále Jindřicha VIII.

Podle zpravodajského média The Hollywood Reporter, Greenblatt je obeznámen s minulostí Meyerse a jeho bojem se závislostí. Aby ho neodradila od natáčení pod záštitou NBC, rozhodl se pro jakousi záchrannou síť s cílem zaručeného dokončení produkce.

Plat Meyerse by se měl pohybovat okolo 100.000 dolarů za epizodu.

Ačkoli se to zdá být snadnou cestou, anebo až absurdním řešením, potíže nastaly. Podle zdroje nemá JRM nad závislostí vyhráno a byl jí znovu poražen. V průběhu natáčení v Budapešti se krátce vrátil do Londýna, kde byl hospitalizován, ale následně se vrátil a střízlivě pokračoval v natáčení.

Herec je držitelem Zlatého Glóbu a za roli v Tudorovcích má na účtě dvě další nominace pro toto ocenění. Rovněž získal cenu Emmy za ztvárnění Elvise Presleyho.

Jonathan bojoval s alkoholismem dlouho a mnozí věří, že se v roce 2011 pokusil o sebevraždu, kdy zapil alkoholem hromádku prášků na spaní. Sám herec toto tvrzení později popřel.

NBC odmítlo komentovat příběh uveřejněný zpravodajci z The Hollywood Reporter, ale příslušný zdroj uvedl, že Jonathan si vede dobře a je zdravý. To je ta nejlepší zpráva.

Diskuze /3

Sisush

ouuu :/

1.1.2014 | 22:07:47
irisek85

asi tak.. oouuu..... tak by mě zajímalo, jestli vůbec bude další série.. Nevíte někdo?

#3 HermiJ
11.1.2014 | 10:40:01
HermiJ

#2 irisek85: Zatím není žádná oficiální informace, ale budu sledovat novinky :-)

webmaster
12.1.2014 | 12:41:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI