The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

S01E08: Lizzy

S01E08: Lizzy

Po článku z Wall Street Journal čelí Elizabeth a Sunny zúčtování.

cz sk
7.4.2022
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Sila, že sa takéto niečo stalo…že všetci zamestnanci boli ticho a len sa spolupodielali na tom všetkom v tichosti, aj keď to bolo do očí bijúce, že za tie roky neprišli na spôsob správnej diagnostiky a že spravili toľko chybných analýz…najviac ľúto mi je asi Sunnyho, pretože vyzeral ako dobrý a úspešný človek a stačilo mu stretnúť takúto pizdu a všetko išlo do hája…a ona? Myslím, že záver hovorí za všetko, keď vyšla z budovy a utekala pred svojim svedomím, ak nejaké má a hneď na to sa usmievala – čisté psycho…ale zdokumentované to bolo super, stojí to za to vidieť :)

30.11.2022 | 8:59:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama