Echo
60/100 - 36×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Alaqua Cox (Maya Lopez), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Chaske Spencer (Henry Lopez), Charlie Cox (Matt Murdock), Tantoo Cardinal (Chula Battiest), Graham Greene (Skully), Cody Lightning (Biscuits), Devery Jacobs (Bonnie)

S01E05: Maya

S01E05: Maya

Wilson Fisk odmítnutí překousává velice těžko, a tak zůstává v Oklahomě a pokusí se zaútočit na nejbližší Mayi. Jakmile ta se to dozvídá, je ochotna jakýmikoliv způsoby chránit své domovské město. Maya se naučí používat své schopnosti, které v boji proti Kingpinovi mohou být rozhodující.

sk
10.1.2024
37 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ok, jak sem na začátku nechápal kde se na internetu bere ten hate … už je mi to naprosto jasný. :D

Normálně bych řek, že autoři tohohle pokusu za sebou maj jen hodinovej kurz psaní … ale tahle epizoda mě popravdě přesvědčila o tom, že i v tom propadli. Tohle by se mělo vysílat za trest na filmařských školách, aby se ukázalo jak se to NEMÁ DĚLAT.

5.3.2024 | 0:52:07
choudys

Krom schopností poděděných po linii předkyň, absolutně díl o ničem.
Slabota. Bude postava aspoň zahrnuta do budoucího děje, snad v týmovce mladých ženských avengerů?

Jedinný náznak do budoucna je kandidatura Kingpina na starostu. Toť vše.

6.2.2024 | 23:39:07
tom99

Ještě bych zkousl ty naprosto nepochopitelné a zbytečné schopnosti, ale vlastně vůbec nerozumím, co chtěl autor tímto seriálem říci. Přijde mi, že se tam nic nestalo od A do Z. A možná nejlepší epizodou byla vůbec ta první / rekapitulační. Opravdu zvláštní počin, který bohužel nijak neobhajuje existenci tohoto seriálu. Když už nemá Echo svou vlastní komiksovou sérii, tak tenhle seriál tomuto tvrzení spíše nahrává.

webmaster, grafik
24.1.2024 | 14:17:01
Blackhand47XD

Celý seriál byl solidní béčko s vyšším rozpočtem, což mu ve výsledku přidávalo na kvalitě. Skvělý střih i hudba, obsazení nebylo špatné. Poslední díl je ale otřesný – akorát velká přehlídka indiánské kultury a nesmyslné vyřešení zápletky k tomu…

webmaster, grafik
19.1.2024 | 13:36:20
davidovechkin

Úplně zbytečný seriál. Bohužel z Marvelu se stává opravdu sračka, která mi přijde, že ztratila vizi a soustředí se jen na to aby uskopokoji určitou minoritu diváků a pro fanoušky už nic nezbyde. Jen si kopou ten hrob hlubší každým seriálem, který vlastně nikdo nechce

19.1.2024 | 11:55:50
blondyn.b

Tahle slátanina a Mrs.Marvel je opravdu mrhání časem…1/10

17.1.2024 | 8:33:26
kunko

Vyhodené peniaze tento seriál, keby sme nevedeli, že tam bude Fisk a DD by po ňom neštekol pes…

15.1.2024 | 21:36:29
Lex Luthor

Echo si oblékne kostým získá super schopnosti zachrání svoji vesnici a Kingping podstoupí psycho terapii po, které se asi napraví prostě klasickej Marvel závěr.

14.1.2024 | 18:58:30
ori

Na pomery tohto komorného seriálu celkom dobrý diel, aj keď od finálnej bitky som čakal viac.

webmaster
14.1.2024 | 18:31:12
1

Novinky

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox zvládla svůj první velký seriál. Jenže co s postavou nyní? Marvel Studios postavu odsunulo na druhou kolej ještě před uvedením daného seriálu, tudíž Echo je teď tak trochu ve slepé uličce. Cox tudíž umírňuje svá očekávání, nicméně zmiňuje své tajné přání.

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny herců

Zajímavosti

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Při sledování seriálu Echo jste si bezesporu všimli, že začátek každého dílu obohacuje i logo Marvel Spotlight, které doposud nebylo viděno v žádném jiném seriálu či filmu. Co přesně toto logo znamená a co to znamená pro budoucí projekty, které budou zařazeny pod tuto značku?

Filtr seriálů
Reklama