Echo
60/100 - 36×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Alaqua Cox (Maya Lopez), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Chaske Spencer (Henry Lopez), Charlie Cox (Matt Murdock), Tantoo Cardinal (Chula Battiest), Graham Greene (Skully), Cody Lightning (Biscuits), Devery Jacobs (Bonnie)

Maya Lopez

Maya Lopez

Hluchá dívka, která byla svědkyní vraždy svého otce. Od té doby hledá jeho pachatele, ať to stojí, co to stojí.

Sezóny 1
2024 - 2024

Maya Lopez je mladá dívka, která je hluchá. Hned od počátku tak měla své dětství velice komplikované. Nejen ve škole, ale i v soukromém životě, kde musela čelit celé řadě posměšků. Měla velice dobrý vztah s otcem, ten je ale narušen, když maskovaný strážce Ronin vraždí po New Yorku mafiány. Mayin otec pro jednoho z nich pracuje, a i když se po celý život choval slušně, zaplatil za to životem.

To přimělo Mayu dopadnout Ronina. Jelikož ona sama je členem mafiánského klanu, má na starosti skupinu gangsterů, kteří ji na slovo poslouchají. A když se Ronin vrátí do města, Maya má jasný cíl – dopadnout maskovaného nepřítele. Brzo uvězní nejen Kate, ale taktéž Clinta Bartona, se kterým malinko soucítí, protože bez naslouchátka je prakticky ztracený.

Maya si ale brzy uvědomí, že Ronin není zodpovědný za smrt jejího otce, ale je to obávaný mafián Kingpin. Její náhradní otec, který se ji před lety ujal. Maya nedokáže uvěřit, že muž, který se o ni celé ty roky staral, je tím hrůzným monstrem. Maya se pokusí Wilsona Fiska zabít, nicméně neuspěje. Následně se vydává na velice temnou cestu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
davidovechkin

Absolutně nesympatická postava i herečka… tohle jen přetrpět

18.1.2024 | 15:46:16
tom99

Alaqua Cox je herecky velice nadaná a žeru ji. Maya má zajímavou backstory, ale ten příběh ze současnosti je opět nepolíben nějakou scenáristickou hravostí, což je veliká škoda.

webmaster, grafik
13.1.2024 | 16:24:53
lego assassin

Kráva blbá!

13.1.2024 | 8:57:11

Novinky

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox vyslovuje přání ohledně budoucnosti Echo, nechybí tam ani Avengers

Alaqua Cox zvládla svůj první velký seriál. Jenže co s postavou nyní? Marvel Studios postavu odsunulo na druhou kolej ještě před uvedením daného seriálu, tudíž Echo je teď tak trochu ve slepé uličce. Cox tudíž umírňuje svá očekávání, nicméně zmiňuje své tajné přání.

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny herců

Zajímavosti

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Co to vlastně znamená Marvel Spotlight?

Při sledování seriálu Echo jste si bezesporu všimli, že začátek každého dílu obohacuje i logo Marvel Spotlight, které doposud nebylo viděno v žádném jiném seriálu či filmu. Co přesně toto logo znamená a co to znamená pro budoucí projekty, které budou zařazeny pod tuto značku?

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama