Hawkeye
86/100 - 93×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Hawkeye

Hawkeye

Lukostřelec v důchodu, který chce žít pouze poklidný život s rodinou, ale osud tomu chce zcela jinak.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Clint Barton, avšak celý svět ho zná pod přezdívkou Hawkeye – jeden z nejlepších lukostřelců na světě, který kdysi pracoval jako tajný agent pro organizaci S.H.I.E.L.D. Po jeho pádu se nicméně spíše přesunul do důchodu a užíval si rodinný život, který jako jeden z mála superhrdinů vedl. Patřil do základní sestavy Avengers, kde právě jeho srdce, přístup a rodinné zázemí znamenalo hrozně moc pro celý tým, kterému dával a nabízel něco, co jiní nemohli nabídnout.

Po Thanosově lusknutí se ovšem Bartonův život zcela zkomplikoval. Jako jediný z jeho blízkých přežil, což ho svedlo na cestu temna. Probudil v sobě tu nejčernější stránku a stal se z něj Ronin – nemilosrdný mstitel, který operoval všude po světě, kde se vypořádával s kriminálními podsvětími. Až Avengers ho opět přiměli k sobě. Existovala totiž naděje, že Thanosovo lusknutí jde zvrátit.

Když se Barton vydal na další křížovou výpravu, přišel o svou nejlepší kamarádku Natashu Romanoff. Dokázal sice zvrátit ono osudné lusknutí a rodinu získal zpátky, Nat ale je navždy ztracená. Clint se nyní snaží žít normální a klidný život, nicméně minulost ho opět dožene. Někdo se totiž po New Yorku potuluje v jeho bývalém Roninovském obleku. Hawkeye tak musí opět obléci zbroj a vydat se do akce.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Stárnoucí veterán, který začíná být unavený věčným bojem. Pecka! Dřív v Avengerech hrál druhé housle, tady dostává konečně zasloužený prostor. Doufám, že se Renner s rolí v nejbližší době ještě nerozloučí, jelikož až v seriálu mě začal Hawkeye doopravdy zajímat

1.1.2022 | 11:48:26
ori

Fajn, ale už to nebolo ono, už je na to asi naozaj starý.

webmaster
31.12.2021 | 22:59:27
CaptainDeadpool

Jeremy je fakt luxusní herec… od Thora ho pozorně sleduji a musím říct, že nejen, že umí hrát umí i sakra dobře zpívat… jinak nemám, co k postavě Hawkeye říct.. snad že ze street lvl hrdinů je i v komiksech nejlepších… (po Daredevilovi)

8.12.2021 | 23:19:14
Billy the Kid

tohoto herce sleduji delší dobu, tu je taky super

30.11.2021 | 16:44:56
Kubey

Veľmi dobrá postava, konečne ho môžeme viac spoznať, keďže bol zatiaľ z pôvodných Avengerov najviac v úzadí.

redaktor
28.11.2021 | 16:58:14
tom99

I když je v důchodu, tak je super.

webmaster, grafik
27.11.2021 | 22:27:32

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama