Hawkeye Fotky

Fotky

 • Fotografie k prvním dvěma epizodám seriálu Hawkeye

  Jak už bývá zvykem u seriálů na Disney+, tak hromadu nových fotek stanice vydává až po odvysílaných dílech. Teď vám tedy přinášíme fotky z epizod Never Meet Your Heroes a Hide and Seek. Fotografie neobsahují žádné velké spoilery, přesto vám doporučujeme se na ně podívat až zhlédnutí obou dílů.

  9 0
  27.11.2021 | 17:38tom99Diskuze (0)
 • Promo fotografie k seriálu Hawkeye

  Stanice Disney+ vydala pár prvních plakátů k seriálu Hawkeye. Jak už bývá zvykem, tak jsou k dispozici i první fotky hlavních postav. Tentokrát zatím pouze pro Clinta, Kate a psa se jménem Pizza Dog. V průběhu dalších epizod, jak budeme poznávat více postav, bude přibývat i více plakátů.

  19 0
  23.11.2021 | 16:08tom99Diskuze (3)

Stav titulků

Epizoda S01E03: Echoes

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Proč Jeremy Renner považuje Hawkeye za otce Avengers?

Proč Jeremy Renner považuje Hawkeye za otce Avengers?

Slavnostní premiéra seriálu Hawkeye je za námi, herci a tvůrci mají za sebou povinné mediální kolečko a my vám přinášíme drobné střípky, co vše bylo během posledních dnů řečeno. Již příští týden nás čeká další seriál z MCU, který se potáhne v nádherné vánoční atmosféře.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Šanci na svůj seriál má téměř každý: I postava, která nemá svou vlastní sérii

Šanci na svůj seriál má téměř každý: I postava, která nemá svou vlastní sérii

Seriál Hawkeye ještě ani nezačal, ale už teď víme, že jedna okrajová postava, která bude představena vůbec poprvé v seriálu, dostane svůj vlastní projekt. To je vskutku nevídané. Tvůrci postavě Echo tak věří, že jí rovnou dali svůj vlastní projekt, kterého se dočkáme na Disney+.