Hawkeye
86/100 - 93×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Jack Duquesne

Jack Duquesne

Nový snoubenec matky Kate, u kterého nikdo neví, co má za lubem. Zároveň je také napojen na Teplákovou mafii.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Jacques Duquesne, kterého všichni oslovují jako Jack. Pochází z velice bohaté a vlivné rodiny, sám je výkonným ředitelem společnosti Sloan, která je nepřímo napojená na Teplákovou mafii. Jack v roce 2018 přežil Thanosovo lusknutí a následně poznal tak Eleanor Bishop, ta se do něj bezmezně zamilovala díky jeho neskonalému šarmu a pozornosti.

Její dcera Kate Bishop ale o tomto vztahu nevěděla. Dozvěděla se o něm až v roce 2023 od Armanda Duquesne III, který Jacka nemá v lásce. Jenže Armand Duquesne III je následně zavražděn poměrně nestandardně – propíchnut mečem, což okamžitě vede Kate k velikému podezření, neboť Jack má velikou zálibu v mečích a obecně je výborný v šermu. Na tajné aukci mimo jiné Jack ukradne i meč, který kdysi patřil Roninovi.

Kate se snaží sebevíc své matce dokázat, že Jack je prohnilý chlápek, který se zajímá pouze o peníze Bishopů. Eleanor je ale zamilovaná a tyto řeči nechce slyšet. Kate proto následuje svůj instinkt a pokouší se Jacka z něčeho usvědčit. Je rozhodně na dobré stopě, velice ji pomůže i Hawkeye, který na Jacka zjistí další zajímavé věci.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Mohl být využitý víc.

22.1.2023 | 19:59:36
AzurovyAzure77

Nejdříve působil jako divný slizoun, no nakonec se z něj vyklubal ohromný sympaťák. Jeho veselé šermování v poslední epizodě mluví za vše

1.1.2022 | 11:52:03
ori

Sympatický herec, ale ako postavu som ho pôvodne vôbec nemusel, ale keď sa ukázalo že je na „našej“ strane tak u mňa stúpol, ale prišiel mi málo využitý.

webmaster
31.12.2021 | 23:02:01
Blackhand47XD

Skvělý herec, ale potenciál nevyužitý.

webmaster, grafik
15.12.2021 | 10:29:01
tom99

Ještě nám ukáže. A je to sympaťák, mohl by jen dostávat více prostoru :-)

webmaster, grafik
10.12.2021 | 7:38:12

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama