Hawkeye
86/100 - 91×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Videa

 • Závěrečná upoutávka na konec seriálu láká na příchod důležité postavy

  A jsme téměř u konce, dámy a pánové. Studio Disney vydalo svou poslední upoutávku na poslední díl seriálu Hawkeye. Ten se nese v duchu příchodu jedné velké postavy do MCU, kterou všichni čekáme. Jak dopadne střet této postavy s naším Hawkeyem a Kate Bishop?

  18 0
  21.12.2021 | 15:30tom99Diskuze (4)
 • V nové ukázce se představuje zápletka pro zbylé dvě epizody

  Pátá epizoda nám údajně má nabídnout jedno velké odhalení, které nám nedá jen tak spát. Tak uvidíme, zda se jedná jen o drby. Kromě toho se ovšem můžeme těšit i na návrat postavy, kterou jsme poznali teprve letos v jednom z MCU filmů. Podívejte se na nejnovější ukázku.

  18 0
  10.12.2021 | 17:25tom99Diskuze (0)
 • Hawkeye se představuje ve vánočně laděném traileru

  Před nedávném jsme psali, že seriál bude mít vánoční atmosféru. To jsme ale netušili, že to bude až moc. První upoutávka nám ukazuje Clinta, který bude muset znovu upozadit svou rodinu, aby se vydal na nebezpečnou misi. Co zatím říkáte na ukázku k seriálu Hawkeye?

  32 1
  13.9.2021 | 17:04tom99Diskuze (4)

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama