Hawkeye
86/100 - 93×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Ivan Banionis

Ivan Banionis

Člen mafie, který pracuje pro Mayu Lopez. Jeho hlavním cílem je dopadnout Ronina, se kterým má nevyřízené účty z minulosti.

Sezóny 1
2021 - 2021

Ivan Banionis je členem teplákové mafie a pracuje pro Mayu Lopez. Ivan se poprvé na scéně objeví, když Kate Bishop ukradne na záhadné aukci kostým Ronina a navleče si ho. Mafie ihned jde po Kate, která dostává od kumpánů bídu, ale naštěstí se včas objevuje Hawkeye, který Kate zachrání a následně s ní uteče do bezpečí.

Tepláková mafie nicméně nedá pokoj, následně vypálí domov Kate a neustále po ni pátrá, resp. v jejich domnění po Roninovi, po kterém touží především Maya Lopez. Jelikož Hawkeye chce očistit Kate jméno, aby si ji mafie nespojovala nesprávně s Roninem, vydává se za mafií sám. I když to vypadá, že má vše pod kontrolou, zničehonic se objeví Kate, která chce Hawkeye zachránit. Ivan včetně ostatních členů mafie uvězní i Kate. Je to právě Ivan, který informuje Mayu, že našli Ronina.

Jenže to pochopitelně není pravda a všem to asi brzo dojde. Tepláková mafie včetně Ivana nicméně plní další rozkazy od Mayi. A ve chvíli, když Kate a Clint utečou, jsou to právě oni, kteří se vydávají je vypátrat. Ti ovšem pocítí sílu různorodých šípů z toulce Hawkeye a mafie končí prakticky napadrť zničená a ponížená. Ivan dostal pěknou nakládačku.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Tepláci jsou zábavná parta, Ivan především. Nejlepší hláška:

„Kate Bishop is guy, bro.“

1.1.2022 | 12:01:36
ori

Vtipný chlap :D

webmaster
31.12.2021 | 23:01:00
Blackhand47XD

Bro

webmaster, grafik
15.12.2021 | 10:29:58
Billy the Kid

ten herec je dobrý a ten plný počet si zaslouží :)

8.12.2021 | 15:23:17
tom99

Na takového gangstera se hodí náramně.

webmaster, grafik
5.12.2021 | 22:12:35

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama