Hawkeye
86/100 - 93×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Yelena Belova

Yelena Belova

Sestra Natashy, která si přišla do New Yorku vyřídit účty s Clintem Bartonem, který nepřímo může za smrt Black Widow.

Sezóny 1
2021 - 2021

Yelena Belova je sestra Natashy Romanoff. Obě dívky byly předány do programu Black Widow, kde se z nich staly elitní zabijáci. Zatímco ale Yelena v programu zůstala, Natasha zběhla k organizaci S.H.I.E.L.D. Sestry se několik let neviděly a nenašly společnou řeč. To se ovšem změní, když se následně zaměří na Dreykova, který je do programu Black Widow dostal.

Jejich poslední spolupráce sice skončí dobře, rodinka se dá dohromady, Dreykov je eliminován a program Black Widow ukončen. Sestry se ovšem znovu na chvíli odloučí, avšak nevědí, že se již nikdy neuvidí. Zatímco Yelena během Probliknutí na pět let zmizí, Natasha žije dál. Ta zemře, když se obětuje pro získání jednoho z kamenů Nekonečna. Yelena je ztrátou naprosto zdevastovaná.

Valentina Allegra de Fontaine ovšem Yelenu nasměruje ke Clintu Bartonovi, který údajně má prsty ve smrti Natashy. Yelena se tak vydává do New Yorku, kde Clint tráví Vánoce. I ten tam ale zažívá poměrně těžší časy, když se zaplete s Mayou Lopez. Yelena napadne Clinta ve chvíli, kdy Clint bojuje právě s Mayou. Následně se ještě Yelena setká s Kate Bishop.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Ten ruský akcent mi řezal uši, ale jinak skvělá, zajímavá postava, která důstojně nahrazuje Black Widow

1.1.2022 | 11:55:41
ori

Vtipná baba.

webmaster
31.12.2021 | 23:04:33
tom99

Florence Pugh má neskutečně natrénovaný ruský přízvuk, scény si krade pro sebe a herecky je dokonale vyzrálá. Už abychom jí vídali více i jinde. A je navíc neskutečně sexy :-)

webmaster, grafik
19.12.2021 | 21:26:56

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama